Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az kizáró ok ha egy fiú nem sportol?

Figyelt kérdés

Meg nincs sportos teste?

Jó itt most nem kövérre kell gonolni!


2009. dec. 29. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

nem.

csak legyen akko egy normális testfelépítése.

2009. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Andrewka ***** válasza:
96%

Én sportoltam, de nem látszott igazán. Teljesen vékony voltam, mégis volt csajom. De mostmár gyúrok, mert izom is kell hiába van jó állóképességem. Persze nem ilyen "kigyúrt hurkástarkójú" akarok lenni.


22/f

2009. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
figyelj haver, ez lánytól függ. egyik lánynak tetszik a kockahas, a másiknak nem. szóval mindenféle választ fogsz kapni, amivel semmit nem fogsz tudni kezdeni... nekem volt olyan barátnőm aki a kockahasat szerette, mégis velem volt, volt olyan amelyik leszart hogy milyen a testalkatom (egyébként edzek, nagydarab vagyok, de nincs kockahasam). szóval inkább azt mondanám, hogy a csajok magasról leszarják milyen a testalkatod, a dumád a lényeg. Jó persze azért ne legyél 150 kiló.
2009. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem.. Nem kizáró ok.. Viszont az önbizalom hiánya az kizáró ok. A kérdésed tekintetében nem bővelkedsz benne!

16F

2009. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem :D

de ha nemérti meg h én igenis sportolok ,és nemfogok azért nemmenni edzésre h. vele lehessek, na az kizáró ok

2009. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Van barátnőm de azért kösz...


Baj ha az ember kíváncsi?

2009. dec. 29. 18:06
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

A lényeg az: ne totyogjon a segged, ne lógjanak a melleid, ne legyen pocakod és a derekadon nőies úszógumi, mint egy 4 gyerekes nőnek.

Ideális testsúlyod legyen, nem kell kigyúrtnak vagy szálkás-izmosnak lenni, de azért egy ffi ne legyen platty!

2009. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
bocs ez 18:03 nak szólt
2009. dec. 29. 18:07
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát jobban szertem,ha sportos,kicsit izmos a srác...De végül is ha egyébként minden oké és szeretnénk egymást,akkor nem zavarna.

Szóval nem,nem kizáró ok,de inkább kezdj el sporolni!

15/L

2009. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Kezdjen el spórolni XD
2009. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!