Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy pasival?

Figyelt kérdés

írjatok kérdéseket.

a pasi nagyon tetszik nekem,de nemtudom miről beszélgessek vele.

azt ne írjátok hogy jön minden magától.


2009. dec. 29. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
minden jön magától
2009. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

hangyák szaporodása

hogyan hat a pelenkák elégetése a globális felmelegedésre

ilyesmikről..

ugyanmár, most komolyan, mennyi idős vagy?

2 ember bármiről beszélhet, ami épp eszükbejut, mit kellene mégis a szádba rágnunk?

2009. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia !!

Én nem leszek szemét!!!

Attól függ hány éves vagy!!

Beszélgess vele a suliról ha egy suliba jártok akkor a tanárokról,vagy megkérheted hogy esetleg segítsen neked vmilyen tantárgyban, időjárásról. Mikor volt utoljára bulizni.Vagy a legjobb módszer nekem mindig bejött:Kérdezd meg egyik mozi filmről és mondd neki hogy még nem láttad hogy esetleg elkísérne-e. Ha elkisér akkor bejössz neki akkor valószínűleg nem!!!

Ha van még kérdésed akkor nyugodtan írj!!

17/L

2009. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ferrari V12-es motorokról

Hengerenkénti nitro-injektorokról

Forma1-ről

Fociról

Arról, hogy melyik a kedvenc söröd

Miért nem szereted a kotont szex közben

És hogy miért imádsz szopni.



ezek után garantált a siker.

2009. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én közös hobbikról (jelen esetben gitárokról) tudok beszélgetni.
2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetvédelem,sportok nem tom minden ami eszbe jutt
2009. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én első randin nem ajánlom, hogy exekről, vallásról, vagy világnézetről beszéljetek :D

Szerintem hobbi, meg suli, meg filmek, zenék, család, közös ismerősök(ha vannak), időjárás is joh ötlet bár egy idő után unalmassá válik :D de sztem nem is az a fontos, hogy mi a téma. Sokat nézz a szemébe, látszódjon, hogy figyelsz arra amit mond, ne káromkodj :D, meg hasonlók :D

15/L

2010. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Wolrd of Warcraft vagy Metin 2? Ha veszel neki egy előfizut Wowra biztos belédszeret :D
2010. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!