Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, h ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, h ne gondoljak rá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szilveszterkor egy olyan társasággal leszek, akik között ott lesz egy srác is. Ő, akit szval, akibe bele....-tem. de a fiú finoman szólva koppintott a legyünk barátok szöveggel.Sztem a viselkedésem miatt. Igaz foggalmam sincs, h mit sináltam jól, s mit nem. Egyesek szerint az első találkozásunknál, nem mutattam, ki neki, h tetszik. sztem a legútobbinál, pedig kicsit sokat ittam, és túl nyomulós voltam.

Hogy viselkedjek a közelében, h ne érezze azt, h nyomulok, de ne is higgye azt, h haragszom rá?

És mit tegyek, h ne gondoljak a srácokra?

Soha senkire, mit tegyek, h senkibe ne szeressek bele??

Csak azért , mert ez a 3. alkalom, h nagyot csalódtam. '7 éves vagyok és nem volt még barátom...


2009. dec. 29. 19:17
 1/6 papagenou ***** válasza:
szeretnék segíteni... ezt itt nem tudom leírni, ne haragudj. ha szeretnéd hogy segítsek, jelezd. megteszem ami tolem telik
2009. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze, h sztném, h segíts

ezért írtam...

2009. dec. 29. 19:24
 3/6 papagenou ***** válasza:
ment a privát
2009. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 papagenou ***** válasza:
elozo, mindeddig egyeduli vagyok. remélem megkaptad a privát üzenetem. ha nem, elküldöm ujra
2009. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 papagenou ***** válasza:
azonban ha nem válaszolsz legalább az egyikre, még véletlenül sem fogok tudni segíteni:) itt nem tudom leírni, ez a hely alkalmatlan rá. nem akarok neked rosszat, hogy bízol-e bennem az a te döntésed. további szép napot, s jobb kedvet
2009. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
felvettelek msn-re
2009. dec. 30. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!