Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszere két lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full speed kérdése:

Lehet egyszere két lányba szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Vagyis igen, de az egyikhez úgyis jobban fog húzni a szíved.
2014. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Ez a poliamori. Felejthetetlen élmény. Csak kár, hogy általában a lányok nem veszik jó néven, hogy mellette a másikat is szereted. Vagy otthagynak, vagy arra akarnak kényszeríteni, hogy válassz. Márpedig én NEM választok, hiszen mindkettőt szeretem, mindkettő kell nekem. Szerencsére találtam két olyan nőt, akik szeretnek engem is és egymást is. Na ez az igazi édenkirályság.
2014. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Háromba is lehet, mivel az agy három fő részre van osztva, amiknek köze van ahhoz a dologhoz, amit szerelemnek neveztek.


Szóval egy átlag ember három nőt is tud "szeretni". Egy művész pedig mindet.

2014. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelemnek különböző fokozatai vannak. Az a szerelem, ami két, urambocsá' három csajra is kiterjeszthető, a silányabbik fajtából való.
2014. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!