Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó arány? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jó arány? Hogy tudom eldönteni, hogy szép vagyok-e?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem fényezni akarom magamat, csupán kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez hogy van, illetve, hogy ez mennyire jelent jót. Eddig körülbelül 10 fiú írt nekem (nem személyesen), hogy meg szeretne ismerni. De ezen kívül 2 fiú volti visszautasított. Az egyik a legjobb barátom volt, akinek nem voltam az esete, illetve a barátságunkra tekintettel mondott nemet. A másik srác pedig kb. 2-3x lemondta a találkozókat, majd pár nap múlva egy másik lánnyal láttam kézenfogva... Szóval, ez jelenthet valamit? Hogy tudom eldönteni, hogy szép vagyok-e? 17L
2014. máj. 25. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem eldöntened kell, hogy szép vagy-e, hanem annak kell tartanod magad. Lásd szépnek magad, amikor tükörbenézel, és nagyobb eséllyel fognak mások is szépnek tartani.
2014. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, küldj egy képet privibe, és eldöntöm hogy szép vagy-e:)
2014. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem külső alapján jövünk össze lányokkal, ahogy szerintem te is többre tartasz egy jófej srácot egy idiótánál, mégha ez utóbbi jobban is néz ki.
2014. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem láttalak, de szép vagy. Valakinek.

Mindenkinek más az esete. Ha pl.: nekem nem tetszel, attól még másnak tetszhetsz. Ő tarthat szépnek attól, hogy nekem nem jössz be.

2014. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!