Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Van egy srác nem rég ismertem meg és minden nap beszélünk. De CSAK barátok vagyunk (remélem). Mikor nem beszélünk akkor nagyon hiányzik, folyton csak rá gondolok. Ez azt jelenti, hogy kezdek belészertni?

Mit tegyek hogy ne gondoljak rá mindig?

Nem kicsit hülye kérdés de mégis...

Válaszaitokat előre köszönöm :)



2014. máj. 25. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
az a baj h te nem akarsz többet a srácot meg valamilyen szinted még is hülyíted
2014. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért baj az,hogy fontos? Először tudd meg ,hogy ő, hogy érez,aztán meg lehet kiderül,hogy neki is fontos vagy és akkor meg tök jó lesz minden:) Szóval mindenképp derítsd ki h ő mit érez,aztán,ha ő annyira esetleg mégsem éli bele magát,akkor lehet gondolkozni azon,hogy ne legyen annyira fontos:) Egyébként személyesen beszéltek vagy interneten,telefonon?
2014. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ezt megbeszêltük, ő sem akar kapcsolatot meg én sem.

Sokszor tesz félreérthető kijelentéseket, szóval nem is tudom ki hülyít kit.

2014. máj. 25. 10:34
 4/5 A kérdező kommentje:

Állítólag aranyosnak tart, meg kedvel (gondolim, mint barátot)

Neten beszélgetünk, mert messze lakik tőlem. Ezért is nem akarom, hogy ennyire fontos legyen.

2014. máj. 25. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Így szokott ez indulni. Aztán meg hirtelen azt veszed észre hogy fülig szerelmes lettél belé!:)
2014. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!