Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket nagyon zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nagyon zavarna?

Figyelt kérdés
ha a lány aki tetszik olasz származású és örökölten szőrösebb mint az átlag.. persze szőrtelenít: az egész karját, egész lábát, hasát, bajuszt, hónalját, nemi szervét szőrteleníti, de azért néha észrevehető hogy pl kicsit borostás a karja, vagy a hasán van 1-2 kisebb szőrszál, vagy a bajsza kicsit látható, és a derekán is vannak szőrszálak
2014. máj. 25. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ennyiből nem tudom. Lehet h zavarna lehet h nem.
2014. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, de biztos van akit nem
2014. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ez mindenkit zavar. De ha amúgy vagy annyira jó nő (testileg lelkileg), túl fog lendülni ezen, nem ezen fog múlni, hogy veled marad-e. Egy alapos hormonális kivizsgálás ra meg érdemes befizetni.
2014. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar! Volt már ilyen barátnőm,aranyos,kedves,szép volt! Semmi baj vele,mondtam is h télen amikor nem látják,hanyagolhatja a szőrirtást,mert engem egyáltalán nem zavar. Hálás volt érte!
2014. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!