Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak sokan, hogy sok a buta, felszínes, magamutogató lány, miközben erre van kereslet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Vigyázz, mert mindjárt jönnek az önérzetes díszpintyek és kioktatnak az ellenkezőjéről.
2014. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekel..
2014. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok csak szexuálisan izgatóak, társnak nem kell, de hatnak a szexuális vágyainkra, beindítanak minket. Attól még én is egy kedves, aranyos, hűséges, értelmes, perverz, huncut lányra vágyom. :D
2014. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért,mert akik erre panaszkodnak talán nekik nem ez kell?Attól,hogy a többség buta és elég neki ennyi,attól még vannak olyanok,akiknek ezekre nincsen szükségük,viszont csak ilyet találnak. :/
2014. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva hogy őszinte legyek, nincs diplomám, nem jártam mgé csak gimibe sem, sima mezei szakközepet végeztem. Kvázi már a tanulmányaimmal nem tudnék kiemelkedni, ezért a külsőségekre adok inkább, és eszerint is választok csajt.


Nekem az ilyen nők passzolnak a világomba, de sok magát tanultnak intelligensnek valló társam, máshogy gondolkozik.

21F

2014. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Látom még nem sikerült megérteni, hogy nem a tanulmányokkal kell kiemelkedni... A diploma mellé se értelmi se érzelmi intelligenciát nem adnak. /Egy végzős mérnök.../
2014. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos típusú lányért valóban komoly sorbanállás folyik, míg a többinek ugyanolyan nehezére esik párt találni, mint férfi társaiknak.

Nem tudom, kedves kérdező, valószínűleg azért, mert nincs senkire ráírva, hogy mennyit ér, mennyit küzdött magával, miken van túl, milyen az érdeklődési köre, így a srácok egy része próbál leakasztani valami csinos barátnőt, és reménykedik, hogy értelmes.

2014. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pont most írtam egy másik kérdéshez, sok pasi önbecsülését sérti ha a csaj túl okos vagy tanultabb esetleg jobban keres mint ők. Egy buta felszínes csaj mellett férfinek tudják érezni magukat és ha a lány jól is néz ki nem várnek el sokkal többet tőle.

ezzel nem általánosítok, van kereslet más típusú nőkre/lányokra is. Csak nem mindenkinek szempont az ész vagy a kúltúra.

Nekem se esett jól túllendülni azon, hogy lazán egy olyan csajért ejtettek aki tanulmányokban, sportban, tudásban a felét se produkálta annak amit én (ő szakközepet végzett én egyetemet, fakanalat nem fogott még az életében a kezébe én imádok főzni, a csaj nem mozog semmit húsosabb mint én de így a mellei is nagyobbak, azóta össze-vissza csalja a párját én hűséges vagyok, szerinte a Föld 2014 éves és még lehetne folytatni).

Ne azzal foglalkozz mire van kereslet élj úgy hogy értékeket teremts és érezd jól magad a bőrödben, másokra irigykedni meg ostoba dolog magunkkal kell foglalkozni hogy mi mit tudunk letenni az asztara ha másokat nézel az nem visz előrébb (max akkor ha ösztönző példa).

2014. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as hol laksz? Nem főznél nekem vacsit? :D
2014. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es dehogynem :)

levágom valamid és isteni húslevest készítek belőle, kemencében cserépedényben, cérnametéltel vagy csigatésztával kéred?

2014. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!