Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehetséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges egy magyar fiú cigány lány kapcsolat?

Figyelt kérdés
a lány jó családból származó és nem olyan mint a többi cigány mellesleg gyönyörű a fiú pedig egy átlagos magyar fiú,én úgy gondolom hogy a szerelem nemzettől független de kíváncsi lennék más véleményére és arra hogy jó döntés-e az ha ilyen kapcsolat alakul ki.

2014. máj. 25. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Most ne hogy a sztereotípiák szerint ítélkünk, simán működhet
2014. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmi akadálya ha szeretitek egymást
2014. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
nem a nemzet szót kerested. etnikum. nincs roma nemzet
2014. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tudod magadtól a választ, akkor nem jó döntés. Márpedig ha itt kell megkérdezned, akkor nem tudod, úgyhogy inkább hanyagold.
2014. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
UNDORÍTÓ ÉS EGYRE TÖBB ILYEN VAN
2014. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az baj hogy nem vagyok semmiben sem biztos,annyi olyan dolog van ami ez a kapcsolat ellen szól..például az olyanok mint az utolsó kedves válaszoló
2014. máj. 25. 18:16
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Sokan megvetnek majd .ezzel szembe kell nézned de szard le őket
2014. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Tegyük fel összejöttök, házasság, majd gyerek. Szerinted zavarni fogja a gyereket, ha megtudja, hogy lesz benne cigány vér? Apám 100% magyar, anyám félvér, de engem hihetetlenül zavar a tudat, hogy van bennem egy kicsi cigány vér, főleg miután látod, hogy mennyire állat tud lenni ez az etnikum. Persze anyám kivételes családból származott, de a rokonaink nagyon szemetek (akikkel már nem tartjuk a kapcsolatot régóta szerencsére) és a házasság is szétcsúszott idővel.
2014. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nagyon szeretem a csajt és bármit megtennék érte.


utolsó: a már az egyéni problémád hogy utálod a saját fajod,igen is vannak normális cigányok nézz körül és rájössz hogy magyarok közt is vannak olyanok akik rosszabbak egyes cigányoknál

2014. máj. 25. 18:23
 10/22 anonim ***** válasza:
Irj ha kérdezni akarsz valamit
2014. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!