Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha netes ismerkedésnél vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha netes ismerkedésnél vagy szimpla fórumos megnyilvánulásnál egy nő kedves, jó fej, és nincsenek felszínes igényei (pl. izmok, pénz), akkor miért következtetnek arra, hogy az a lány csúnya vagy max. átlagos?

Figyelt kérdés

ha pedig nem arra következtetnek, h csúnya, akkor meg arra, hogy hazudik.

(tisztelet a kivételeknek! :) )


megfigyeltem már ezt, és egyike azoknak a dolgoknak amiket képtelen vagyok megérteni, és idegesít. :D


na remélem, h majd most.. :D



2014. máj. 25. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Ismered a "túl szép, hogy igaz legyen" mondást?
2014. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, de ebben a kontextusban szvsz baromság.
2014. máj. 25. 20:56
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

A sztereotípiák se véletlen születtek..

Ez is olyan minthogy a cigányok bűnöznek. Találkoztam ugyan rendes dolgozóval, de nem az a jellemző.

2014. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert még akkor is buta módon sémákban gondolkoznak, amikor nem lenne indokolt.
2014. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
A "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen" csak egy gyenge kifogás... Na persze csak szerintem. Meg persze sokkal egyszerűbb is
2014. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Maguk alapján próbálnak valami képet kialakítani. Èn nem vagyoj egy helyes férfi, de nemis nagyon izgat addig, amíg sokan kedvelnek :) Csomószor hiszem azt, hogy kedves, jófej, aranyos, akkor nem egy annabáli királynő, pedig nem kéne.

Rosszak az előítéletek :(

2014. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jajj istenkém, interneten bármit lehet mondani tenni akármit.

Aki mindent elhisz első szóra az naiv.

Végül minden akkor döl el ha találkoztok,.

2014. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én pont azért nem kétekedem rögtön a neten az ilyen nőkben, mert élőben találkoztam már több ilyennel is...
2014. máj. 25. 21:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ez a mondás semmilyen kontextusban sem baromság. Oké, elképzelhető, hogy létezik ilyen lány, és valóban szép, és kimondottan vonzó hölgy az illető, de ennek az esélye nagyon kicsi.


Elég sokat járok el otthonról, és eddig azt mondhatom, hogy talán az összes lány 1-2%-a tényleg szép, és nem csak átlagos (persze ez biztos igaz ránk, pasikra is), és az emberek 99%-a buta, bunkó, vagy felszínes. Tehát ez azt jelenti, hogy a teljes populáció 0,01-0,02%-a szép, kedves, nem felszínes, és okos. Az pedig, hogy egy ilyen lány épp egy netes fórumot olvas, ahelyett, hogy a párjával lenne valahol, elég valószínűtlen.

2014. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

akkor nekem biztosan valami földöntúli véletlen segített ahhoz, hogy több ilyennel is találkozzak... biztos. :)


egyébként még itt ezen az oldalon is találkoztam már ilyen lánnyal. pedig én sem számítottam erre eleninte.

2014. máj. 25. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!