Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy/mit irjak a pasinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/mit irjak a pasinak, ha en akarok kezdemenyezni? Ciki, ha a csaj kezdemenyez? 21L

Figyelt kérdés
Szoval bejeloltem facebookon, o visszaigazolt. Gondoltam rairok, mivel tetszik, de nem tudom, hogy hogyan. Nem szeretnem rogton letamadni, szoval valami olyasmi kellene, amitol nem fog rogton arra kovetkeztetni, hogy tetszik
2014. máj. 26. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
De ha tetszik, akkor miért nem akarod, hogy erre következtessen? Egyáltalán nem ciki.
2014. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Kezdeményezni akarsz,de úgy hogy ne tűnjön kezdeményezésnek..


Women logic WTF

2014. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fiu vagyok, én várom a nőket, így csináld
2014. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát én fiú vagyok,de leírom én hogy szoktam :D

írj rá,kérdezd meg nem zavarsz-e,esetleg valami random dolgot is mondhatsz(pl láttad a buszon),stb.aztán itt már ki kéne alakulni valamilyen beszélgetésnek,amit már lehet folytatni :D

remélem segítettem.

2014. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha kezdeményez egy nő, de amit tervezel már azért kimeríti a nyomulás fogalmát is. Legyél inkább titokzatos. Keltsd fel az érdeklődését. Sokkal eredményesebb mint meghívni egy fagyira például.
2014. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A sok lúzernek aki itt válaszolgat, nem véletlenül nincs csaja! :D Persze hogy ciki kezdeményezned, így csak felkínálod magad és vagy ostobának fog tartani és le fog szarni, vagy megdug egyszer és csak azután szar le.

Ha érdekled, ő kezdeményez. De ezt élőben kéne. Személyesen felkelteni az érdeklődését(pl. egy szép, ellenállhatatlan mosollyal), nem a nyomorék facebookon!

2014. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik balf @sz még leoltós privatot is írt

Eszem megall:D

2014. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hívd el fagyizni. Mond, hogy fizetsz.

Sose értettem egy kezdeményezés miatt, hogy egy nő kinyilvánítja, hogy lát a másikban potenciált, vagy úgy érzi kedveli, attól mért kínálja fel magát, és hasonlók, mert az még (legalábbis nálam), nem egyenes zöld lámpa ahhoz, hogy abból kapcsolat, vagy bármi lesz, hisz még csak ismerkedünk, és bármelyikünk csalódhat a másikban...és nem fejlődik a dolog tovább.

2014. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!