Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a magyar nők a legszeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a magyar nők a legszebbek? Akkor a szépségversenyeket miért Dél Amerikai nők nyerik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem a fehér lányok jönnek be.
2014. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert a szépségversenyek rohadtul nem a szépségről szólnak...
2014. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Befolyás lobby kell oda , de.mi csövesek vagyunk,dél amerika lassan olajhatalom
2014. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A magyar lányok a legszebbek, a magyar nyelv a legnehezebb...

A német kollégám szerint a német nyelv a legnehezebb...érted.

Magyarországon meg minden a legjobb, világhírű, és itt van a föld farok csakrája is.

2014. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

A magyar nőknek az ár-érték arányuk a jó!

Ahhoz képest milyen olcsóak, tényleg szépek! Én így fogalmaznék inkább.

2014. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez az egész szépségversenyesdi szubjektív dolog. Először is azt kéne megkérdezni hogy kik a zsűritagok. Másodszor hogy miért éppen ők. Harmadszor hogy miért éppen azt a versenyzőt hozták ki győztesenek amelyiket. Teljesen felesleges bármilyen állítást megfogalmazni azzal kapcsolatban hogy mely nemzet hölgyei a legszebbek, mert mint minden, ez is nézőpont kérdése.
2014. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a nagy átlagot nézzük, azaz mondjuk szétnézel a 4-6-oson, akkor egyáltalán nem olyan szépek a magyar nők...
2014. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert nekik nincsenek akkora elvárásaik a pasikkal szemben, képesek dolgozni :)
2014. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Grielean ***** válasza:
100%
Mert többynire a magyarknak a magyar nők a legszebbek, a braziloknak a brazil nők, stb. Nem mondom hogy nem lehetne jópár kivételt találni, de azért nagy átlagban ez a jellemző.
2014. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 PearlDiver ***** válasza:
Hát én jártam Spanyolországban, Franciaországban, Ausztriában, Csehországban, Erdélyben, USÁban, Szlovéniában, Olaszországban meg átutazóban még pár helyen, de az átlag mindenhol elmaradt az itthonitól. Az átlag. Ettől persze mindenhol vannak nagyon szép nők.
2014. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!