Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek mennyire fontos, hogy egy lány biológiailag szűz legyen?

Figyelt kérdés
Élvezetesebbé tenné ez számotokra az első együttlétet, vagy nemigazán számít testi és érzelmi szinten sem?

2014. máj. 27. 20:19
 1/6 aladar12 ***** válasza:
kémiailag is lehet szűz?
2014. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem érdekes.
2014. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sulek Péter ***** válasza:
100%
élvezetesebbé nem tenné sztem :D de különlegesnek érezném magam hogy kiérdemeltem :D
2014. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos. De jó tudni. (technikailag viszont nagyon nem mindegy.)
2014. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha választanom kellene egy szűz és egy nem szűz lány között,akkor az előbbit választanám.Akadt már olyan lány,akit pont ezért koptattam le és volt olyan,aki szűz volt,de mégse kellett.Szóval nekem számít.
2014. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező arra az esetre gondol, ha egy lány még sosem szexelt fiúval, csak átszakította saját magának a szűzhártyáját. ha jól értelmeztem, amúgy ez szerintem tök lényegtelen. maga az aktus a lényeg, nem az, hogy át van-e szakadva az a hártya vagy nem. nekem pl szerintem nem is volt szűzhártyám, vagy már korábban kiszakadt és nem vettem észre, vagy fogalmam sincs mi, de nem is volt ez sose téma.
2014. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!