Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet annak valami jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet annak valami jelentősége, ha egy srác (lehet, h nem tudatosan) szinte mindig, mindenhol mögém ül le?

Figyelt kérdés
A suliban különböző órákon, más termekben is mindig mögöttem ül, lehet, h nem kimondottan tudatosan. Lehetséges, h azért, mert vonzódik hozzám?
2014. máj. 28. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet de nem biztos, a véletlen műve is lehet
2014. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért vszeg,mert stírölni akar.Érezni szeretné a finom illatodat,nézni akar egyfolytában(pl.segged),s úgy gondolja,hogy te nem veszed észre,s csak ott mer bámulni.Valami ilyesmi miatt szoktam én is a nekem tetsző lányok mögé leülni.19/f
2014. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Esetleg utalhat önbizalomhiányra is,mivel lehet hogy nem bírja ha egy csaj nézi őt(ezt gondolja,hogy a csajnak tetszik)mert rondának tartja magát,és/vagy szégyenlős.
2014. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:

Lehet hogy kilátszik a bugyid....

Viccet félretéve ez tudat alatt megvan minden emberben függetlenül attól hogy lány vagy fiú.

PL: tegyük fel hogy a teremben csak 2 pad van(2 fős) Te késve érkezel a teremben és az egyik padban egy szép fiú ül a másikban megy egy csúnya. Ki mellé fogsz leülni?

Nem kérdés azt hiszem... Szóval van egy ilyen tudat alatti mechanizmus hogy a szép emberekhez közelítünk a csúnyákkal meg távolságtartóak vagyunk. Hogy kinek mi a szép meg a csúnya az persze relatív.

Visszaemlékezve viszont lehet hogy semmi jelentősége ennek mert mi is mindig ugyanoda ültünk le különböző termekben. Ennek az volt az oka hogy a termekben a padsorok elrendezése ugyanolyan volt. Mindenkinek megvolt a helye.

Az első napokban lehet valamilyen jelentősége annak amit az elején beszéltem a későbbiekben talán csak megszokás...

Ebbe beleszólhat esetleg az ha különböző elrendezésű termekben ül mindig indokolatlanul mögéd... de most már abbahagyom mert ro**adtnagyfilozófusnakérzemmármagam...

2014. máj. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!