Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit csináljak már szó szerint haldoklom!?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinél már szinte teljesen hülyét csináltam magamból, és nem tudok más lányra nézni évek után sem.


Megpróbáltam de 2-3 hét és mindig visszaesek. Újra meg újra elkezd hiányozni és már szó szerint az életkedvemet is öli.


Az ezzel járó Stressz kiújította a pajzsmirigybetegségemet, ami önmagában is sok egyéb betegséget okoz.


Nincs már meg a telefonszáma, azt tudom hol lakik, de többször mentem arra, és szó szerint azon gondolkoztam hogy minek csinálnák megint hülyét magamból.


Ő nem utál meg ilyenek, jól érzi magát velem, csak szerintem nem tekint rám pasiként. De tudja mit érzek felé. Onnan gondolom ezt mert soha nem bókol vissza, nem is kereset sose mondott semmi olyat az utóbbi időben ami miatt bármit is tehetnék.


Esküszöm hogy én már idegileg és lelkileg is beleroppanok ebbe. Nem hiszem el hogy nem lehet valakit elfelejteni.


Apán 40 évesen halt meg szivinfarktusban, enyhén gyorsabban ver a szívem nekem is, az orvosom azt mondta ha nem kezeltetem magam nem sok évet jósol hátra. Most 20 éves vagyok, azt mondta lehet még apám korát se tudom megélni.


Alapjáraton nyugodt vagyok, csak belső feszültség. Ami nem abból áll hogy kiabálok meg ilyenek vagy agresszív vagyok, hanem egyszerűen remeg a kezem és ilyenek. Na meg a pulzusom. Átlagban 100 körül mozog.


2014. máj. 28. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Pszichiáter, kedvesem.
2014. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pszichológus
2014. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na azokból nem kérek.
2014. máj. 28. 12:30
 4/10 BlackSword ***** válasza:
74%

Ember, Te segítségre szorulsz!!! Ez nem teljesen normális... Egyszerűen az a baj veled, hogy igazából élvezed ezt a helyzetet, hogy sajnálhatod magad... Egy tipikus mazohista írása a tiéd, akinek az okoz örömet ha sajnálhatja magát, hogy neki mennyire nem jó...


Szerintem teljesen jól írták előttem. neked szakorvosra van szükséged minél hamarabb!!!

2014. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok.

hát próbálom lekötni magam. házimunka meg az imádott nyuszijaim segítenek egy ideig, aztán minden este sírás a vége. :(

2014. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
segítség nem kell? akkor haldokolj!
2014. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól érzi magát veled=nincs már meg a telefonszáma....


Őszintén ezt meg hogy csináltad?


Keresd meg facebookon és írj neki ott b*sszus,legyen már agyad.

2014. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért nincs meg a telefonszáma mert letöröltem.

Azért nincs már facebookom mert azt is letöröltem.


Utána megbántam.

Utána megint örültem hogy így távol tarthatom magam.


Aztán megint bánom hogy letöröltem a facebookom.


Aztán megint nem.


Ez az ami konkrétan leírja a dolgokat, ha minden olyanlenne mint abban a 2 hétben amíg birom, semmi bajom nem lenne. Olyan mint a benzintank. Muszáj 1x töltenem 2 hetente (összeomlással), hogy utána megint 2 hétig bírjam.


Átalában a könnyezés, magamba fordulás esetleg sírás kombó az ami megkönnyebbít és újra erőt ad.

2014. máj. 28. 13:25
 9/10 A kérdező kommentje:

De egyébként is mit mondjak neki?


Bocsi figyelj, remeg a kezem meg sírok két hetente hiányzol legyél az enyém?


Nem hiszem hogy tanácsos lenne. Maximum okoznék neki egy lelkiismeretfurdalást.

2014. máj. 28. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy értelmezem, legbelül a kérdező élvezi az állapotát, és nem is akar változtatni. Igy nincs nagy jövő sajna...
2014. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!