Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi határozza meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi határozza meg, hogy kinek milyen típusú ember tetszik?

Figyelt kérdés
ismerősömnek és nekem, bár nagyon hasonlítunk más tekintetben, teljesen más e téren az ízlésünk pl.

2014. máj. 28. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ízlés kérdése nincs semmi konkrét dolog ami meghatározza hogy mi a zsánerünk
2014. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kifejezetten vékony testalkatú, ha lehet hosszabb vagy nem rövid hajú férfiak, akik inkább csendesek, félénkek és nem társaságmániákusok, nem bulizósak, és ezen kívül legfőképpen nagyon okosak, kedvesek, sportot és természetet kedvelők.


Tehát nekem valahogy nem az átlagízlésnek megfelelő bradpittek meg szolizott izomtornyok jönnek be...

2014. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg annyira nincs is konkrét. Persze a fejemben összetudok dobni egy "álompasit",de a valõságban tetszett már vékony,macis,rövid,hosszúhajú,alacsony,magas.:D mindben volt valami,ami megfogott. Olyan is volt,h külsőre eleinte nem is tetszett,aztán ahogy egyre jobban megismertem,külsőre is "megszépült". Meg fordítva is,külsőre eszméletlen volt,de a személyisége..pf.
2014. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 28. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A szag/illat!
febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!