Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a haverunkat bárhova hívjuk, akkor a nője rögtön talál programot kettejüknek. És elkezdi a lelki terrort, aminek a srác nem bír ellenállni. Nem lehet, hogy papucs lesz belőle?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
már papucs...
2014. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már az
2014. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

már késő

béke poraira és a személyiségére

2014. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a) a barátnője csak félti (lehet okkal) de nagyon rosszul kezeli a helyzetet, mint ahogy a barátod is.

b) a csajszi csak kihasználja/felhasználja a barátodat, nem tervezi komolyra a dolgot vele, de el akarja szigetelni mindentől.

2014. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi.

Vagyunk mi is ilyen helyzetben.Pontosabban a haverok látják így. Én is sokszor vagyok a barátommal együtt, amikor a haverjai hívják szórakozni, vagy a városba. Ő mindig azt mondta, hogy inkább van velem, mint velük, mert csak besétálnak a belvárosba, aztán ott ücsörögnek az egyik téren hajnalig, és semmit nem csinálnak. Én mindig mondtam neki, ha menni akar akkor nyugodtan menjen, de mindig ez volt a válasza. És nem volt semmiféle sértődés, ha bement velük. Rólam is ezt gondolhatják a haverjai, hogy biztos én nem engedem be velük. A francokat...

2014. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok.

Győr?

2014. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:
Ha a csaj lelki terrort alkalmaz, akkor ki akarja sajátítani a pasit, úgy érzi, hogy függ tőle. A pasi meg buta, ha hagyja ezt. Így lesz a kapcsolatában megalkuvó, és pacsker. Nem mer ellentmondani a csajnak? :O
2014. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!