Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki hazudozik neten az azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hazudozik neten az azért teszi, mert valójában egy lúzer, gyökér?

Figyelt kérdés

Van egy facebookon akivel ismerkedek, és beszéltem másokkal, és nekik azt mondta hogy már nem szűz, egy csomó lánnyal feküdt le, meg hogy ilyen meg olyan helyes élőben satöbbi (még nem találkoztunk)

Szerintetek az ilyenek csak azért csinálják, hogy ezzel fedjék el hogy mennyire gyökerek?


2014. máj. 31. 14:50
 1/9 A kérdező kommentje:
van egy fiú fbn*
2014. máj. 31. 14:50
 2/9 A kérdező kommentje:
ja és 17 éves az illető
2014. máj. 31. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem látod rosszul.
2014. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De a koráról is hazudott hogy 20 éves meg ilyesmik
2014. máj. 31. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azért csinálta,h ha élőben nem bír csajozni.....neten legalább csak írásba:).........
2014. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Interneten is lehet normális fiút lányt kifogni csak szerencse

kell hozzá.

2014. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kérdezzétek meg a köcsög jagizca gelléret
2014. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ez jó vicc, de én életem első szexuális aktusát a hazudozásaimank köszönhettem, amíg őszinte, rendes, szent fiú voltam egy lány sem akart még csókolózni sem velem. Szóval lányok ezt miattatok tesszük. Muszáj hazudozni, különben esélyt sem adnátok nekünk.
2014. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!