Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz amit ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz amit ez a lány művel? (többi lenn)

Figyelt kérdés
találkozik ma este egy csúnya fiúval, úgy hogy direkt valami szexi cuccot vesz fel, hogy a fiú csorgassa csak a nyálát, és még kedves is vele meg flörtöl, de meg se fordul a fejében hogy valaha összejöjjön vele
2014. máj. 31. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ez meg milyen hülye, elmebeteg kérdés már...
2014. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mi ez a spectator módbeli megfigyelés de fejezd be.
2014. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgyis megkúratja magát.
2014. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nehogy hazafelé a karma megtalálja ...
2014. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nem gázabb mint amit általában a csajok művelnek:D Aztán ki tudja,mi lesz azzal a fiúval,ha ügyesen játsza ki a lapjait..;)
2014. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az ilyen megerdemli hogy majd valaki jol megalazza egyszer
2014. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, hanem szánalmas és undorító!

Miért gondolja, hogy ő bármivel is jobb, mint a többi nő? Ő hogy érezné magát, ha fordítva lenne?

Komolyan mondom, hogy sosem értettem azokat, aki semmibe veszik a társaik érzéseit.

Ha ez te vagy, akkor tudom, hogy nehéz,de próbálj meg érettebben gondolkozni, ha nem akkor meg hatni az ilyen lányokra!

2014. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a lány maga gáz. és kukába való
2014. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Önbizalom tuning. Valójában egyáltalán nem olyan biztos magában, és kell neki hogy dicsérjék. Az összes hülye p*icsa csaj ezt csinálja. Tisztelet a kivételnek.
2014. jún. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!