Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugo boss feromon parfüm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hugo boss feromon parfüm tényleg olyan jó amilyenek mondják?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 15:46
 1/8 anonim válasza:
egyebkent nekem izlett es a baratnomnek is. nem fogsz melle fogni vele!
2014. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó illata van, de nem hiszem, hogy túl sok feromon lenne benne. Nem vettem észre azt, hogy jobban megnéznének a lányok, mint máskor.
2014. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és akkor mondanátok olyan parfümöt ami jobb ennél vagyis több feromont tartalmaz?
2014. máj. 31. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen feromon parfüm is legyen, maximum 1%-al fogja növelni a sikereidet.

A nagy része humbug... Minden oldalon találsz kamu statisztikát, kamu orvosilag igazolt cuccokat...

2014. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kamu.

Nem a "feromnnok" miatt fognak felfigyelni rád, csak a parfüm illata miatt. Tehát tök mindegy, milyen pacsulit fújsz magadra (ha minőségi).

2014. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy képzeled el, hogy magadra fújod és egyből 10 nő akar lefeküdni veled? :D

Ügyes marketingesek vannak a Hugo Boss-nál ezek szerint...

2014. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Humbug. A rovarvilágban a nőstény rovar feromonja vonza hímeket párosodni, ezt használjuk ki a kártevők elleni védelemben, például az erdőben szú hímek ezreit csalja egy csapdába kihelyezett illatforrás. Az emlős állatoknál szintén a nőstény által kibocsájtott feromon jelzi a hímnek a a peteérést és ezútal a párosodási alkalmasságot. Szóval a hím "megy a szag után". Az embernél ez miért lenne máskép? Biológiai értelemben szintén csak emlős. Sehol sem a hím szaga vonza a nőstényt (esetleg taszítja ☻).
2014. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vettem 1-et. Amikor használtam a csajok tényleg jobban megnéztek és többször kezdeményeztek beszélgetést mint máskor. Nekem tetszett a cucc. Ez tapasztalatbol mondom. Tuti fogok még rendelni.
2015. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!