Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maxx456 kérdése:

Mit csináljak ha van egy lány aki tetszik nekem?!

Figyelt kérdés
no szóval: Van egy lány aki tetszik nekem,16/f de nem merek kezdeményezni?.......Tegnap ugyanis az történt,hogy elmentem diszkóba a haverokkal és ott volt az a lány aki tetszik nekem.....eleinte bámultam itet és utána már azt vettem észre hogy ő is engem.Mit csináljak?! nem merem leszólítani mert félek hogy visszautasít ....agyatok egy pár tanácsot.......(hülye válaszokat nem kérek köszi) bocs a helyesírás véget ugyanis Szlovákiából vagyok :)
2014. máj. 31. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Szerezz valahonnan bátorságot és szólítsd le!

Melyik lenne jobb: ha visszautasít (ami nem biztos) vagy ha előled happolnák el, mert nem mertél odamenni hozzá (és valószínűleg ez lesz előbb-utóbb)?

Menj oda, hívd meg egy italra, beszélgessetek...

2014. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Naif_Hazazi ***** válasza:

"bámultam itet"


Mi a rossebet müveltél?


"agyatok egy pár tanácsot."

agyatok? ha szlovákiából való vagy mért nem egy német oldalra irsz vagy üzbégre?

2014. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebookon írjál rá!
2014. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rá írtam csak az a baj hogy lássa amit írtam de nem ír vissza
2014. máj. 31. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Ha nem írt vissza, akkor vagy nem ér rá vagy nem is akar visszaírni. Ha az utóbbi eset van, akkor beszélj egy közös ismerősötökkel, aki(k) mindkettőtöket elhív egy helyre egy nagyobb társaságban és bemutat titeket egymásnak!
2014. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!