Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor átvert lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor átvert lány azt mondta, nőnek érezte magát attól, amit tettem, milyen érzés lehetett neki?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves lány, igaz kicsit még éretlen, jellemzően megdugták, aztán kidobták. Jöttem én, mégis csak egy virággal adjuk meg a módját... majdnem sirt, szinte átszellemülten "ilyet még sosem történt velem. Most érzem igazán magam nőnek"


a folytatást nem irom le, de szerintetek mit érezhet ilyenkor egy nő?


2014. jún. 2. 21:52
 1/9 anonim válasza:
azt,hogy még egy balf_szt sikerült fognia
2014. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
folytatás nem volt. tudjuk
2014. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó.

De ha lehet, te ne b*szd át.

2014. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ő végre valaki, hogy nő, hogy emberszámba veszik, hogy nem csak egy luk, amibe lehet üríteni, aztán meg eldobni.
2014. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jahogy balf.asz, aki leül vele normálisan, és nem csak a lyukra játszik, értem... :(
2014. jún. 2. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Megdugtad és otthagytad?
2014. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az ilyen amíg nem okosodik ezt keresi. inkább jó pasi dobja el, mint balf al maradjon
2014. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elküldött, valld be!
2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon jólesett neki a gesztus. Hogy mi lett a folytatás, az meg attól függ, hogy vonzódott-e hozzád, mint férfihoz.
2014. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!