Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állitolag helyes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állitolag helyes vagyok, izmos ės mėgsincs barátnöm. Miėrt?

Figyelt kérdés
Ėn nem merek kezdemėnyezni, de,állitolag helyes vagyok ės izmos,akkor miėrt nem jön össze igy is... hogy "fėlös"vagyok?

2014. jún. 2. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők nagyon kevés része fog kezdeményezni. Neked kell megtenned az első lépést
2014. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert csak állítólag. Az shemmmi...
2014. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ugyanez.


A gond ott kezdődik h akikkel kezdeményeznék, azoknak pont a 'csajozós', bátrabb fiúk jönnek be. Ezért nem is kezdeményezek, neh elszúrjam. Ha változik a helyzet és remélem változik, akkor fogok majd kezdeményezni, egyelőre nem akarom h elhajtsanak, mert csak 1x lehet próbálkozni.

2014. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Állitolag"

Visszajelzėsek szerint jol nėzek ki, de szerintem nem igazán.


Remėlem ėrted.

2014. jún. 2. 23:31
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
A sültgalamb nem fog berepüli a szádba! Meg kell sütnöd, neked!
2014. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
mert buta vagy
2014. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1.: ha magadnak nem tetszel, hogy várod el, hogy másnak tetsszél?

2.: miért vagy félős? van annál nagyon félnivalód, hogy egyedül maradsz, mert nem vagy annyira tökös, hogy fogd magad és beszélgetést kezdeményezz egy lánnyal?

szedd össze magad, és gyakorolj! ne egyből arra hajts, hogy valaki a barátnőd legyen, hanem hogy ismerkedj. először próbálkozz olyan lányoknál, akik a te szemedben nem top10-esek, talán így nem leszel feszült, el tudod magad engedni. ismerkedj minél többet, menj oda beszélgeti lányokhoz, ezáltal gyakorolsz, fejlődsz. majd később kialakul.

de ha soha nem kezded el, akkor megrekedsz ezen a szinten, ahol vagy.

2014. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megprobálok...köszönöm.
2014. jún. 2. 23:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki közli veled, hogy helyes vagy, akkor ő gyakorlatilag kezdeményezett, neked csak bele kell menned a dologba. Ha viszont olyanoktól kapsz ilyen visszajelzéseket, akikkel nem jönnél össze (teszem azt, mert anyuka vagy a nagyi mondta), akkor nem igazán van relevanciája a dolognak.
2014. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9.nem vagyok hülye...
2014. jún. 2. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!