Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen belsővel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen belsővel kell rendelkezzen az a pasi, aki nem barát kategóriába tartozik nektek, hanem azért azon "túl"?

Figyelt kérdés

Sokan írják , hogy a belső sokat számít, ami valóban igaz is! De milyen belső tulajdonságokkal kell rendelkeznie annak a pasinak, akire azt mondjátok, hogy nem csak egy barát kategória? hogyan kell beszélnie, hogyan bánjon veletek, stb...


Kort is



#ergerdgh
2014. jún. 3. 00:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Eléggé nehéz kérdést tettél fel.

Jó magam is azt hangoztatom, hogy a belső inkább számít... na de, a külsővel együtt fog megfogni, és attól lesz nem barát kategória, hanem több.

Számomra legyen vicces, mosolygós, álmodozó, komoly, néha komolytalan... férfias. Ha fél valamitől vallja be, vállalja az érzéseit - pl. ha sírnia kell, sírjon. Beszéljen az érzéseiről, sokat meséljen magáról.

Ahhh, még sorolhatnám...

2014. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Minden lánynak más jön be. Nekem a kedves, rendes, halkszavu srácok. Kapcsolatfüggő vagyok, ha elkezdünk járni legyünk mindig együtt, és mindenben számithassak rá. Ő már dolgozik én suliba járok még, de kb. 40sms-t irunk egymásnak,és csak addig vagyunk egymás nélkül még én a suliban vagyok, ő meg dolgozik, utána végig együtt vagyunk..(mondjuk ez
2014. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Marc Bolan ***** válasza:

Az a probléma,hogy mindenkinek más a belső ideálja. :)

F

2014. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Első vagyok 21/L
2014. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,ennek semmi köze a belső tulajdonságoknak, hiszen általánosságban véve ALAP pár tulajdonság.


A kémia,a testi vonzalom az,ami miatt több alakul ki barátságnál.Semmi más.

2014. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Első : "Ahhh, még sorolhatnám..." Én ráérek...... :P
2014. jún. 3. 00:18
 7/33 anonim ***** válasza:

én nagyon ki fogok lógni a sorból..

Legyen tipikus pasi.kicsit lusti,bunkó..egyszerűen beindít ha egy pasi bunkó..persze határokkal

nekem nem ideál a szőke herceg fehér lovon..kell egy kis durvaság,éreztesse hogy ő a férfi nekem pedig be kell hódólnom neki

2014. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
7-es egy kis bdsm-hez mit szólsz?:D
2014. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#7

Húzd ide a beled,mert kanos vagyok!

2014. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Mindig azt hajtják a nők, hogy rendes pasit akarnak, aki kedves meghallgat, megvígasztal..... Ja igen barátnak biztosan, mert az ilyen viselkedéssel 100% hogy hoppon maradsz. Magabiztos, határozott és rámenős pasi viszi a csajokat az ágyba, mert mellette érzik nőnek magukat.

Megtapasztaltam ezt én is, kedvesen barátokat lehet szerezni, nőt nem. (Mindegy mit mondanak, a kedves pasit sose engedik az ágyba)

2014. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!