Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan vagyok, mint egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan vagyok, mint egy alacsony, kover csaj?

Figyelt kérdés

Magas es sovany fiukent szeretek divatos ruhakat hordani,amit az izmos es meno csavoknak gyartanak.

Csajok kozott gyakran latok alacsony,kover csajokat,akik ugy oltoznek,mint a vekony,szep,meno lanyok es hat sokan kinevetik oket a hatuk mogott,nem all jol nekik.

Velem is ez van szerintetek?Kinevetnek,hogy "nezd mar ezt a palcika zsirafot"...

Mert ugy alacsony kover csaj=magas sovany fiu


2014. jún. 3. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm, érdekes párhuzam :) Alacsony kövér csaj semmiképpen sem = magas sovány fiú. Max. alacsony kövér csaj = alacsony kövér fiú.

Milyen ruhákra gondolsz konkrétan?

Mert a duckóbbakon azért néznek ki hülyén bizonyos ruhák, mert kidudorodik, kibuggyan a háj, megmutatják, ami nem előnyös.

És ez a vékonynál nincs. Szóval szerintem nyugodtan hordhatod a divatos ruhákat. Csak ne feszíts totál tapadós izompólóban :) Az valóban nem állna jól. De mást nem tudok elképzelni. Ha gondolod, írj példákat, hogy miket vennél fel szívesen.

2014. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Ha vékony vagy jobban elfogadnak, mintha dagadt lennél.
2014. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, olyan vagy. Simán öltözködhetnél az ALKATODNAK és a SZEMÉLYISÉGEDNEK megfelelően, stílusosan. Nem olyan bonyolult az, csak egy kis erőfeszítést igényel.
2014. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izmos, menő csávóknak gyártják? Ilyet se hallottam még...


Ha nem 3 számmal nagyobb méretet veszel, akkor senki nem nevet ki érte.


Ha egy 42es méretű csaj fel akar venni, egy 36os (vékony lányoknak gyártott) felsőt, akkor nyilván kinevetik.


Mindenki öltözzön a méreteinek megfelelően.


Olyan meg nincs, hogy menő arcoknak gyártott ruha. Az veszi meg, aki akarja, akinek tetszik. Azért mert te nem vagy az osztály középpontja, még lehetsz stílusos, jól öltözött.

2014. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan ruhákat hordasz, amik nem állnak jól neked, nem illenek hozzád, az emberek is ezt fogják látni: hülyén állnak rajtad a cuccaid.

Igen, ez kb. ugyanolyan, mint amikor egy nő nem az alkatának megfelelő ruhákban jár, legyen az sovány, vagy kövér.

2014. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!