Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ért véget egy 8 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ért véget egy 8 éves kapcsolatom,29 éves vagyok. Kicsit félek, hogy "elkések" mindennel, szerintetek?

Figyelt kérdés

21 éves korom óta, 8 évig együtt voltam egy sráccal. Én nagyon szerettem, még mindig szeretem, de az elmúlt egy évben valami tényleg megváltozott, éreztem, hogy ő ezt nem akarja. Megpróbáltuk megoldani, de múlt héten kijelentette, hogy ez neki nem megy, nem tudná elkötelezni magát mellettem, szakítsunk.

Nagyon kivagyok (8 év az 8 év...), de tudom, tovább kell lépni. Viszont már 28 éves vagyok, és úgy érzem, túl későn kezdek el új társ után "kutatni". Mindig úgy képzeltem, hogy 30 éves koromra lesz legalább egy gyerekem, házasságban élek. Ez lehetett is volna, hiszen a volt barátommal 5 éve együtt éltünk, saját lakás, normális fizetések... De ő nem akart továbblépni. Talán előbb észre kellett volna vennem, hogy ő nem tervez velem hosszú távra (de mindig mondogatta, hogy akar esküvőt és gyerekeket is...).

Én elég nehezen ismerkedem, 21 éves korom előtt nem is volt kapcsolatom. Félek, hogy évekbe telik, mire megint találok egy férfit. Főleg, hogy most még elképzelni sem tudom, mikor teszem túl magam ezen a 8 éven...

Szóval félek, hogy kb. 40 évesen szülhetek majd, amit annyira nem szeretnék... Kicsit kétségbe vagyok esve. Igazából nem is tudom, mi a kérdésem, csak jól esett kiírni magamból. Volt valaki hasonló helyzetben, hogy egy ilyen hosszú kapcsolatnak (gyerek nélkül) vége lett? Mikor találtatok új társat?


Köszönöm!


29/N


2014. jún. 3. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne izgulj ezen, örülj h kiléptél egy 8 évig tartó kelepcéből.... bulizni még most is birsz és sose tudod h hol talál rád a szerelem :D ismerek olyat, akik 1o év után mentek szét, rá kb 3-4 hónapra új pasi, nemsokára házasság... szal.. meg olyat is ismerek, aki már házas, de szexkapcsolatból lett szerelem. szóval.. nagyon nincs recept :D
2014. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,valahogy észre kellett volna venni, hogy nem veled tervez mégsem :( annyian beleesnek ebbe a csapdába!


Most szerintem egy kis szünetre van szükséged, hogy tisztázd önmagadban a vágyaid, terveid és biztosan jönni fog az a férfi, aki tudja, mit szeretne tőled...


Nekem nem volt ilyen még,bár én is hasonló korú vagyok mint te,de több ismerősnél,illetve a családban is ilyenek voltak, és ott is hasonló vége lett.De ők egyébként 28-30 éves koruk körül megtalálták azt a férfit,akivel aztán 1-2éven belül házasság és baba is jött :)

2014. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem 6 évig volt együtt az exével, 2 éve jegyesek voltak, következő évre tervezték az esküvőt. Szakítottak. A nővérem pont ugyanilyen dolgok miatt aggódott, 26 éves volt.


Szétmentek, elkezdett élni. Kipróbált dolgokat amiket előtte sosem, extrém sportok, utazott, szórakozott kicsit. 3 hónapra rá találkozott a férjével. Most 28 éves és novemberre várják a babát. Boldog mint valaha.


Szóval fel a fejjel. Nem tudhatod, hogy mikor talál rád..


Én az együttéléses komoly kapcsolatom után 2 héttel találkoztam a férjemmel. Pedig aztán akkor én eldöntöttem, hogy kivárom a nyarat és bulizni, szórakozni fogok. Végülis ez mind megvolt, csak egy férfival az oldalamon. :)

2014. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne ess abba a tipikus hibába, hogy az 1. szembejövőt elkapod, és vele hirtelen és mindenen túl leszel, aztán késő lesz már kideríteni, hogy milyen ember is valójában.

Ma már a 30 éves nő nem késett le semmiről, próbálj meg nyugodtan keresni, és válogatni úgy, ahogy szeretnél. Lehet, hogy ha 1 - 2 éven belül találsz normális pasit magadnak, még szülhetsz akár 33 évesen is, ami kicsit sem sok.

27F

2014. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg rájöhettél volna 8 év alatt, hogy nem tervez veled közös életet, bár én nem hibáztatlak, utólag sokkal könnyebb okosnak lenni.

Na meg azért érdekes, hogy 8 év után jelenti be, hogy nem tudja elkötelezni magát melletted. Akkor miért volt veled 8 évig??


Viszont ne azon agyalj, hogy mi lesz "majd"!

Ne ess abba a hibába, amit a hasonló sorsú nők szoktak! Nehogy most eszeveszett rohanásba kezdj, amolyan "mindegy, hogy ki, csak gyereket akarjon tőlem" alapon! Azzal 100%, hogy nem találnál olyat, aki tényleg téged akarna.


Ne azon agyalj, hogy mikor fogsz férjhez menni, meg mikor lesz gyereked! Először foglalkozz azzal, hogy túltedd magad ezen a traumán! Majd ha már túl vagy rajta, akkor kereshetsz párt. De akkor se görcsösen!


29 éves vagy. Nem 35, és nem 40. Egyedülálló vagy, és nem anyuka, ezt azért mondom, mert nagyságrendekkel nehezebb dolgod lenne a párkeresésben, ha lenne egy gyereked. Szóval ha szabad azt mondanom, jó esélyekkel indulsz, hogy tényleg megtaláld "az igazit". 29 évesen nem vagy öreg. Manapság meg egyáltalán nem extrém, hogy valaki 30-as évei elejére találja meg a párját.

2014. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Csak ne ess abba a tipikus hibába, hogy az 1. szembejövőt elkapod, és vele hirtelen és mindenen túl leszel, aztán késő lesz már kideríteni, hogy milyen ember is valójában."


Tökéletesen egyetértek, sokan beleesnek abba a hibába, hogy egy hosszú kapcsolat után gyorsan beleugranak egy házasságba. Szerintem élj egy kicsit, még 30 fölött sem vagy lekésve semmiről.

2014. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

csak ne görcsölj rá....

majd jön, ha jönni kell, addig meg próbálj egyedül jól lenni.

2014. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat, jól esnek! :)
2014. jún. 3. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Boldog leszel! Nyugi! És ha nem görcsölsz ezen,gyorsabban összejön mint gondolnád!
2014. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!