Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek posztolni semmit jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek posztolni semmit jó ideje fb-ra, új képem sincs, mert rögtön rámír olyan is, akivel nem is beszélünk. Tegnap posztoltam, ez lett persze. Rámhajt. Családos is. Normális?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Facebook-on posztolásnál van egy olyan beállítás, hogy egyéni és meg lehet adni, hogy kivel nem szeretnéd megosztani a tartalmat.
2014. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó megoldás amit én alkalmazok, hogy leszarom a facebookot.
2014. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom, ez be is volt állíta, de megbolondult és minden új posztnál újra kérte, így hagytam.

4 ember benne van azért valahogy, de ... van 800 ismerősöm, szelektáljaka legközelibb 20 ra? wáá...

2014. jún. 5. 11:56
 4/13 A kérdező kommentje:

2. ezt csináltam...lom.

Nem hitte, hogy egy poszt ekkora vihart vált ki hónapok után...

2014. jún. 5. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a heyedben szelektálnám az ismerőseimet. Én is ezt tettem a múltkor. Azokat, akikkel abszolút nem is beszélek, vagy nem is ugrott be rögtön, hogy honnan ismerem, letöröltem.


Azóta boldog vagyok, mert nem látok annyi gyökérséget az üzenőfalomon :D

2014. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én ezeket ismerem...és ezekt pont nem látásból csak, de nem vagyk rájuk kíváncsi.

Jaaaaah!! likeolni se merek ismerőst, mert akkor meg ott látnak meg, és bejelölnek idegenek ismerkedni, vagy bökdösnek...

2014. jún. 5. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:
családos? ismerem....
2014. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Normális. Ez van.
2014. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

800 ismerős?

lehet nem kéne a zöldségest, meg a mosógépszerelőt is felvenned egy köszönés után

duuuuuuuuuurva mi?

2014. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kleofűs ezt nekem?


Pont nem a sarki boltosról van szó...:D

annyira bírom, amikor fogalmuk nincs a dolgokról az embereknek, de kitalálnak egy egész életet egy mondatból...

2014. jún. 8. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!