Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy vele táncoljak?

Figyelt kérdés
Tudom, gyerekesnek tűnhet a kérdés, de van egy fiú, akibe teljesen beléestem. Végzős diákok vagyunk és eddig minden iskolai rendezvényen párt alkottunk. Most is lesz egy. Viszont nemrég összevesztünk amikor megkezdődtek a táncpróbák, és haragunkban nem akartunk egymással táncolni. Másik párom van, aki szimpatikus meg minden, de kibékültünk azóta a másik sráccal és hát bizony bevallottuk egymásnak, hogy ennek nem így kellett volna történnie. Viszont már volt 2 próbánk, sőt tegnap volt a harmadik... :( Mit tegyek? Lehetne itt még valamit tenni? A koreográfia nagyon könnyű, pláne neki az lenne betanulni. Csak hogy mondjuk meg a mostani táncpartneremnek? Nagyon jó barátok... És mindegy lehetne, de ez lesz az utolsó táncunk és megbolondulok ha nem táncolhatom Vele. Ő is bánja.

2014. jún. 5. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy bunkóság lenne, ha a mostani párodat csak úgy lecserélnéd. Gondolj szegény srácra...
2014. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a mostani parodat hogy mit gondol errol a helyzetrol. Lehet hogy segitene is nektek. Nem biztos hogy rogton besertodne. Hajra
2014. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl közkedvelt az osztályomban, bár a többség szeret, de hallottam olyat, hogy a mostani párom nem túl szívesen táncol velem. Én ezt nem vettem észre, tehát lehetséges, hogy csak valamelyik rosszakaróm terjeszti. Egyébként elfelejtettem írni, hogy én mist sajnos lebetegedtem, és nem voltam a próbán tegnap, de hallottam, hogy a párom sem volt.
2014. jún. 5. 13:18
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 igen, lehethogy nem venné rosszul, hiszen ő is tudja hogy mi ketten a másik sráccal nyerő páris vagyunk... viszont ehhez lehethogy a kiszemeltem segítségére lenne szükségem, hiszen ők a haverok. És barátiasan odaszólhatna neki "valamit" ...
2014. jún. 5. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Himi humi. Szedj már össze egy kis bátorságot!

Állj oda a srác elé, hogy:

"Figyu, van egy szitu, meg kellene oldani. Kibékültem a pasimmal, és nagyon szeretnék vele táncolni. "

Vagy ő is szeretne, és maradtok így, de legalább megpróbáltad. Vagy befűztök még egy csajt, és lesz +1 pár (talán megoldható), vagy tényleg nem jön be neki ez a cucc annyira, és simán átadja a helyét.

Beszélj vele egyenesben, mitől félsz?!

Ha akkora nagy a szerelem, akkor hajrá!

2014. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 babóca14 válasza:
100%

#5 jogos:) én már ehhez nem nagyon tuok hozzászólni...

nekem is volt egy hasonló szitum, de mi csak egyszerűen párt cseréltünk. ha a mostani párodnak tényleg nme jön be ez a tánc, és nem szívesen táncol veled , akkor ezt biztos tudja a barátod, mivel haverok. azt ajánlom beszélj mindkettőjükkel ha tényleg a ahverja átengedi a helyet neki:) egyébként 2 táncpróbát vagy 3 simán be tud pótolni:)

2014. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!