Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya lányok miért találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya lányok miért találnak gyorsabban párt, mint a csúnya pasik?

Figyelt kérdés
Észrevettétek már, hogy sokszor az igénytelen, bunkó lányok jóképű, olykor izmos pasikkal is összetudnak jönni, de mondjuk egy ilyen fiú, egy bomba nővel soha. Nem egy igénytelen lány ismerősöm van, akik csettintenek és találnak pasit, pedig párkapcsolatra sem képesek, semmi szeretni való nincs bennük. Szerintetek ez miért van? Úgy tapasztalom, hogy egy csinos nő, sosem állna le ...olyan pasival.
2014. jún. 5. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert van valami a lábuk között ami kell a pasiknak.
2014. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
lyuk
2014. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert náluk van a p.na :)
2014. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer apukám azt mondta, hogy ő mikor középiskolás volt, nem emrt közelíteni a szép lányokhoz, mert félt hogy elutasítják.

Lehet, hogy emiatt.

De ha látják, a srácok, hogy egy nő rámosolyog, vagy szemez vele akkor szerintem lépni fog. Én pl sok olyan párt is látok, ahol mind a két fél szép. Nem csak olyan van, hogy ronda csaj helyes srác. Lehet, hogy neki pont az tetszik, ami neked ronda? Mi számít rondának? Lehet mindenkinek más a csúnya. Az én barátom utálja a vékony nőket, mindig azt mondogatja, hogy nem szereti a csontvázakat, nincs mit fognia rajta. Én sem vagyok egy sovány lány, inkább sportosabb. A barátom sem sovány, inkább sportos, izmos. Együtt járunk futni, van hogy edzőterembe is stb.

Tehát, mindenki megtalálja azt, aki leginkább hozzá illik. Szerintem.

L/20

2014. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert rájuk van igény a férfiak részéről,míg fordítva ugye nem igazán,hiszen ha megnézed egy lányt hányan szeretnének maguknak és fordítva az eredmény egyszerű. :) A lányt nagyon sokan,a fiú meg örülhet ha egy lány összejön neki egyáltalán...
2014. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szoktam látni igénytelen (tehát koszos, ápolatlan) nőt a tisztaságra, ápoltságra, ruházkodásra nagyon adó férfival.
2014. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Én sem láttam még olyat, amit a 81%-os írt.

Olyat már láttam, hogy a kis suttyó önbizalomhiányos nyomik összekuporodva nézik, ahogy mások örülnek és boldogok.

Oop.

2014. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
A sötétben minden nő ugyanúgy néz ki!
2014. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki pedig téged tart igénytelennek. Ez van.
2014. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert nincs csúnya nő,csak kevés pia...

Nemvéletlen hogy a csúnya lányoknak se lehet megfeleni, mert nekik is toronymagasan vannak az igényeik.

2014. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!