Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok elutasítás, csalódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok elutasítás, csalódás, kikosarazás még egy jóembert is megkeseríthet?

Figyelt kérdés

Megrontja a lelkét vagy már eleve fogékony volt?

Hogyan maradhatna nyomtalanul az a sok elutasítás?


2014. jún. 5. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd ha találsz valakit akkor elmúlik ez a rossz érzés. :)
2014. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én nem tartom magam rossz embernek de olyan hű de szentlélek se vagyok! és egy csalódás miatt 7 éve vagyok depressziós szóval mondhatok igent, mondjuk elég érzelgős és érzékeny vagyok, pl a párkapcsolatban az ölelés a legfontosabb számomra

21F

2014. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bukor Peti ***** válasza:
ha majd találsz olyan lányt akivel jól fogod érezni magad, akkor már nem is fogsz a csalódásokkal foglalkozni
2014. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ha évek óta nem sikerült semmi,akkor olyan könnyű találni valakit?
2014. jún. 5. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:

7 év alatt több lánnyal is meg volt a közös szimpátia, szóval lett volna esélyem párkapcsolatra és jelenleg is van egy lány akivel talán összejönnék, szóval nem vagyok reménytelen :)

és nem mondtam hogy "nem sikerült semmi", elég sok dolog köszönhető a depressziómnak persze a magány és az üresség is ott van de ezeket elviseltem és jól kezeltem

2014. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elkeserítheti, esetleg magába fordulóbb lesz. De egy alapból jó természetű, rendes, jó ember, főleg ha intelligens is, ennyitől még nem válik rosszá, gonosszá olyanokkal szemben, akik nem bántották. Ha igen, akkor ott már eleve nem stimmelt valami a jellemével.
2014. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De meg ám. Nekem 24 évesen lett először barátnőm. Eddig tartott mire rájöttem, hogy a romantika kultúráltság intelligencia, nem sokat ér egy nőnek alapjáraton. Gyűlölöm ezt a szót, de tényleg a kisugárzás, de nevezhetjük testbeszédnek is a lényeg. Az, hogy elhidd magadról, hogy te vagy az istencsászár, a világ alfája és omegája, de legalábbis mindenképpen több vagy, mint a kiszemelt csaj. Akkor leszel sikeres egy nőnél, ha ő érzi magát megtisztelve, hogy veled lehet. Továbbá, ha van önbizalmad, nem viselnek meg a visszautasítások sem annyira.


Visszatérve a kérdésre, tized annyira nem tisztelem a nőket, mint mondjuk öt-hat éve.

2014. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

meg ám


elég egy is, ha számított

2014. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, nagyon is.


Alapszituáció: Jön hozzád valaki, kér 20 forintot. Adsz neki.

Megint jön ,megint kér 20 forintot. Megint adsz neki. És így továb és így tovább...

Amikor már ötszázmilliárdszorra jön oda, te is elhajtod a francba,nem?


Na, ezért nem foglalkozok én se csajozással, feleannyit nem ér egyik se amennyit kínlódni kell érte.

2014. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!