Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk "hogyan zajlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk "hogyan zajlott le" az első csókotok?

Figyelt kérdés

Pl.: "Suli után oda jött hozám a fiú, kérdezte hogy vagyok (stb) átkarolta a derekam, mondta, hogy szeret, én is mondtam, odahajolt, és megcsókoltuk egymást (esetleg, hogy hogy fejeztétek be)"

Olyan jó ezeket olvasni...:)


Köszi a válaszokat, és légyszi normálisakat :) KÖSZI!!!


2014. jún. 5. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Osztálykiránduláson mák részegen mentünk a szállásunkra mikor szembejött két osztálytársnőm és először az egyikkel smároltam utána meg a barátnőjével.Előtte én lánynak még a kezét se fogtam meg.Ekkor voltam 16 éves.
2014. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

...A lánynak tetszettem már régóta, viszont mivel általános iskolások voltunk, éretlen voltam, nem tudtam mit hogyan kéne. 12 évesek voltunk talán.

Késő délután, szabályosan elvonszolt egy elhagyott osztályterembe a barátnőjével. A barátnőjét pedig az ajtóhoz küldte, hogy őrködjön :D

Az osztályterem végén lévő szekrényhez szorított, szinte sarokba, és megcsókolt, egymás után többször is, hol röviden, hol hosszan.

Sose felejtem el azt az érzést. Az ajkai olyan puhák voltak, nyelve sikamlós és édes volt minden pillanatban hozzáérnem. Szinte a fal támasztott, hogy el ne dőljek...


Aztán még mondott előtte, közben, utána is valamit, de az kiesett.

2014. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi második pont így gondoltam :) ;)
2014. jún. 5. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Épp a lépcsőházban voltam a barátomal amikor egy percre minden elcsendesült. A megfelelő pillanatban történt minden. Nagyon jó volt :D (When I was 13) :)
2014. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még nem történt ilyen :/


18/F

2014. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös, ne aggódj, ne érezd szarul magad, velem is csak 1x fordult elő, azóta semmi.

Majd eljön az ideje ;)


2-es voltam.

2014. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Óó :( sajnálom utolsó nekem sem bár én fiatalabb vagyok nálad
2014. jún. 5. 14:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy 2 es?
2014. jún. 5. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
19, de vannak, akik idősebbnek tartanak a viselkedésem miatt... nem elég, hogy öregszem, de még öregítenek is :D
2014. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké:) köszi

Légyszi írjatok még sokan!!

2014. jún. 5. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!