Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs éjszakai magömlésem. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs éjszakai magömlésem. Miért?

Figyelt kérdés
Már csomószor vertem ki és jött teljesen normálisan, sokszor keltem már álló farokkel, de még sosem volt éjszakai magömlésem. Ez baj? Vagy csak embertől függő?

2014. jún. 5. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt szard le...
2014. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen lecsapolod akkor nem is lesz :) 3-4 hét maszturbálás nélkül, és esélyes, hogy elélvezel álmodban :)
2014. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kivered sose lesz. Ha nem vered ki de erotikus gondolataid vannak akkor lesz. Ha erotikus gondolataid sincsenek akkor még az éjszaka sem okozhat gyönyört :)
2014. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden nap rendszeresen vered akkor nem lesz. Nekem se volt még.
2014. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!