Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti sokszor vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti sokszor vagytok feltekenyek valakire mert szeb nalatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*szebb
2014. jún. 5. 22:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam csak az anyukám szebb, és rá természetesen nem vagyok féltékeny.:)


Mert már idős.:D

2014. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többé kevésbé sajnos igen:(
2014. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha meglátok egy szép csajt és rögtön elmegy minden életkedvem.
2014. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én tisztában vagyok azzal, hogy vannak nálam szebb lányok is.maximum egy kis féltékenység dordul elő,de ha valaki tényleg szép,azt meg is dícsérem, nem pedig elhordom mindennek:) 20/L
2014. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Önmagában ezért nem. Az már inkább zavaró, ha valaki szebb körberajongja a páromat.


Úgy gondolom, hogy egészséges önkritikával rendelkezem, jó csajnak tartom magam, de a párom tényleg gyönyörűnek tart. Nagyon sokszor elmondja, és látom is rajta, hogy tényleg így érez, így gondolja.

Tehát akiket én nálam szebbnek tartok, nem is biztos, hogy annyival szebbek, mint én azt gondolom. :)

2014. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy fogom fel, hogy van aki jobban ki tudja magából hozni a maximumot. Mert nyilván mindenkinek más a szép, de egy klasszikusan szépnek nevezett lány, ha nem sminkel, igénytelenül öltözködik, és nem érdekli, hogy néz ki, akkor átlagos lesz, vagy ha depressziós, fásult, akkor sem fog "ragyogni". Szerintem a szépség úgy fakad belülről, hogy nagyon sok önszeretet és magabiztosság kell hozzá, merészség, egyediség, boldogság. Én minél többet tudok megvalósítani ezekből, annál szebb vagyok, ez időről időre látszik is. Aki "szebb nálam " az meglátásom szerint "előrébb tart" ezekben illetve így született. mindenki egy gyurmával született, és neki kel tovább alakítgatnia, formálnia azt.
2014. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, egészen addig, amíg a párom békénhagyja :D
2014. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En vagyok a legszebb xD am meg aki prostituáltnak öltözik azon szoktam rohogni. De hat nincs mit tenni ez jon be a fiúknak.
2014. jún. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!