Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek!? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek!? Van egy fiú aki NEM tetszik, mégis mindenki ( köztük ő is) azt hiszi hogy igen többi lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy voltunk kitándulni, három napon ès folyton hülyèskedtünk. Megveregette a jobb vállam pedig a bal oldalon volt, ezen röhögtünk. Felvette a táskám, nem akartam engedni neki, de mègeis vitte, kicettem a kajámat, ( abonett) (zsugoritott kenyèr) mèg nem evett ès kèrt, adtam neki, beszèlgettünk röhögtünk. Az egyik tanár megkèrte hogy hozzam a buszra a táskáját, mivel ô elment fagyizni ès mèg nem èrt vissza. Mindenki lekezdett ezen röhogni, valaki mondta hogy persze akik ilyen közel vannak egymáshoz, meg ilyenek..

Azóta nem csinálja azokat amilen eddig jót röhögtünk ès ez rosszul esik, pedig tènyleg NEM tetszik.... Beszèlünk, de nem ugy mint règen

Mit csináljak? Mondjam meg neli hogy nem tetszik hogy megint olyan legyen mint règen? Hozzá teszem, èn ronda vagyok, ö pedig nem annyira, viszont règen utáltam, mert b***ó volt, de megváltozott. Össze vagyok zavarodva! S.O.S!!!!!!!!!!



2014. jún. 6. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj, de jót röhögtem. Több ilyen kéne.
2014. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kèrdèsemre, ez lehet neked nem fomtos, de nekem igen! Ha negativ válaszod van inkább tartsd meg magadnak ! Boccs hogy megkèrdemmi ebben a vicces? Jó, azt aláirom, hogy igy nem kerek a sztori, de segitsèget kèrtem, nem kritikát!!!!
2014. jún. 6. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. A kommuniakcio csodákra kepes.
2014. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!