Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen intim közelséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen intim közelséget engedtek meg a barátaitoknak, ha párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
A pasim a halálba kerget a féltékenységével. Nekem vannak olyan fiúbarátaim, akikkel szerinte túl intim a kapcsolatom, mert néha hozzám érnek. Alaptalan a féltékenysége, van olyan barátom, akit öcsémként szeretek, van olyan, akit majdnemhogy apámnak tekintek. Ő ezt nem érti és naponta ez a veszekedésünk tárgya.

2014. jún. 7. 08:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem se normális, ha egy pasi nem a pasid, és cirógat, meg behatol az intim zónádba - és nem, nem a vaginádra gondoltam itt most.
2014. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem meg inkább Te nem értesz valamit.

Ha van egy párod, akivel komolyan gondolod, akkor nem engeded ennyire közel magadhoz a többi fiút.

2014. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Én se szeretem ha a páromhoz érnek, és azt se ha hozzám. Ez a közös kapcsolatunk része, más ne akarjon bepofátlankodni az intim szféránkba.
2014. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha stabil a kapcsolat, és megadja mindkét fél egymásnak amit akar akkor mi értelme féltékenykedni? Én szoktam a lány barátaimnak a karjára/lábára rajzolgatni (tehát azért van kontaktus) a vállánál fogva megölelem/magamhoz húzom, átkarolom, megdicsérem a haját, ruháját körmét mert tudom jól esik neki. A barátnőm megérti, hogy őket régebb óta ismerem, és egyikünk sem akar semmit a másiktól, soha nem volt köztünk semmi.

Ha meg lett volna valami köztünk, vagy a csajhaverom oda lenne értem, akkor én nem engednék semmi ilyen intim érintkezést, de akkor sem lenne semmi értelme a féltékenységnek.

2014. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, és elgondolkodtató, amit írtok. De a barátom, akit az öcsémnek tekintek 10 évvel fiatalabb, sokat segítettem neki lelkileg zűrös családháttere van én csupán pátyolgatom mint a tesómat. Ezen mit lehet félreérteni? A képzeletbeli apám meg nekem segített volt, hogy kihúzott olyan lelkiállapotból hogy azt hittem nincs tovább, és mivel az édesapám meghalt rájuk támaszkodtam. Szerintem ez bizalom kérdése, ezt csak az érti félre aki senkiben nem bízik. Egy barát ilyen helyzetben nem azért fogja meg a kezem, mert simogatni akar, hanem mert megvigasztalom.
2014. jún. 7. 08:58
 6/31 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem kicsit értsd meg a párod szemszögét, hiszen neked hogy esne ha ő vele viselkednének úgy? Ezen gondolkozz el.
2014. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Akinek soha a büdös életben nem volt ellenkező nemű barátja, nem képes megérteni, hogy csak mert valaki lábai közt más van, mint neki, még egyáltalán nem biztos, hogy az illető róla ábrándozik éjszakánként. Te magad is láthatod az ékes példákat, kérdező.
2014. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyen közelséget nem szeretek a barátaimtól, ha lány ha fiú akkor se. Nincs ölelkezés, simogatás meg ilyesmik, már az idegesít ha egy méternél közelebb vannak hozzám. Ha szingli lennék se engedném a testi kontaktust.
2014. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

10 éves barátságból is lett már dugás mert rám mászott a lány. egy férfi vagy nő nem kell eltűrje a párjánál a két férfi közötti barátságnál intimebb testi kontaktust. ez tisztességtelen és tudat alatt szexre megy ki. két barát nem fogdossa egymást. nem kell az ártatlan szöveget elhinni!


30+F

2014. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
en abbol szoktam kiindulni hogy hogy esne ez nekem. szoval csak olyat teszek amit megengednek a paromnak is. es ha egy fiu baratom megolel azzal szerintem semmi gond... vagy ha ad az arcomra egy puszit...megfogja a kezem...ezekert en sem szolnek semmit. de nalad mit is jelent pontosan az intim kapcsolat a barataiddal?
2014. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!