Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít a csaj hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít a csaj hülyeségekkel?

Figyelt kérdés

Vagyunk 6-an egy baráti társaságban, abból két lány a párjaikkal, és két szingli srác.

Én vagyok az egyik lány. Ők már ismerték egymást régebbről, tehát én voltam az új.

Szerettem volna mindenkivel jóban lenni, a párom is erre biztatott. A csaj nagyon jóban van a srácokkal, rám meg fúj.

Egyszer voltunk sátrazni, és az egyik sráccal háttal egymásnak dőlve ültünk a farönkön. Kis idő múlva mondta, hogy szeretne megfordulni, de így is rádőlhetek.

A csaj tiszta durca lett, mindkettőnkre. Másnap a másik srác mondta, hogy segítek e neki befejezni a puzzle-t, amit mindenki együtt rakott ki.

Másnap hallom, hogy a csaj nyávog a páromnak, hogy miért nyúltunk az ő puzzlejéhez.

Amikor kicsit ketten voltunk a csajjal, fejemhez vágta, hogy mindkét srác szerelmes belé, reméli, nekem is leesett.

A páromnak még külön mondta, hogy miután mi hazamentünk, megkérdezte a srácokat, hogy tetszem e neki, és azt mondták, nem, mert nekik ő tetszik.

Csak én nem értem, minek háborogni, amikor neki is, nekem is már van kapcsoltunk?


én 20, csaj 21, srácok 27 évesek


2014. jún. 8. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, micsoda óvodás. Eddig élvezte az egyeduralmat egyetlen nőként a társaságban, és úgy veszi, hogy befurakodtál közéjük, vetélytársat lát benned.
2014. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől kezdve ilyen, vagy pedig te sem közeledtél hozzá szívesen? Mert lehet csak azt hiszi, hogy te nem kedveled őt. De amúgy ha alapból ilyen, akkor egy hisztis p_csa és óvodás szinten van agyilag.
2014. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én eleinte akartam barátkozni vele, de nem volt rá nyitott.
2014. jún. 8. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ő volt a kis királylány a csapatban, most veszélyben érzi a helyét.
2014. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ha van barátja miért várja el, hogy a másik két pasi is szerelmes legyen belé? Ez nem zavarja a pasiját?
2014. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ciki EZ AZ EGÉSZ.
2014. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!