Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, undorodtok, vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, undorodtok, vagy hogy tekintetek egy kövér lányra, ha meglátjátok az edzőteremben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 00:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Ne érezd így! Akinek azért lenne rossz véleménye rólad mert teszel magadért az dögöljön meg...
2014. jún. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
köszi, most megnyugtattatok
2014. jún. 11. 01:01
 13/28 anonim ***** válasza:
Legyél is nyugodt és sok sikert kívánok!
2014. jún. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 aladar12 ***** válasza:
ha meg nagyon félsz mások véleményétől, kezdj el otthon edzeni, az se annyira rossz :)
2014. jún. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
az valahogy sosem sikerült :) mindig leültem olvasni
2014. jún. 11. 01:04
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem undorodok. Mint előttem is írták tök jó, hogy tesz valamit. És ne hagyd abba, sportolj rendszeresen, mások véleményére meg nem szabad adni.
2014. jún. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam edzőteremben, és voltak súlyosabb lányok.

Örültem, hogy vannak, akik tesznek is a mázsák ellen, viszont olyannak is voltam már szem s fül tanúja, hogy a Tesco parkolóban sír két dagadtghaci egymásnak, hogy olyan kövééééééérek, közben milkát zabálnak..

Az ilyentől tényleg az undor kap el.

2014. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nálunk az edzőterembe egyszer becammogott egy duci nő, nagyon kedves volt és aranyos és a testépítő fiúk nagyok kedvelték. Az edző felesége is. Szóval csak ennyire undorodunk mi a kövér emberektől.


Mi sem tökéletes testtel kezdtük ;)

2014. jún. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, de miért csak a pasik véleménye érdekel? Érthető ha nekik meg akarsz felelni, de elsősorban magadnak akarj megfelelni és azt csináld amit szeretnél. nagyon sok szép biztató és pozitív válasz érkezett, szóval hajrá :)
2014. jún. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Tiszteletre méltónak tartanám, hogy változni akar, és sok szerencsét kívánnék neki magamban.

Én akkor undorodom csak kövér lánytól, ha nem fogadja el, hogy túlsúlyos, és szexinek szánt selfieket tesz ki meg illegeti magát, hogy összevadásszon pár bókot, és továbbra se kelljen tennie semmit.

2014. jún. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!