Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, undorodtok, vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, undorodtok, vagy hogy tekintetek egy kövér lányra, ha meglátjátok az edzőteremben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 00:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj bátran! Aki emiatt lenéz egy terembe, az egy barom.
2014. jún. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
csak akkor nevetem ki, ha ész nélkül elkezd olyan edzést végezni, amitől fogyni semmit nem fog, csak parádézik valamit, aztán irány a büfé, ahol megveszi a cukros üdítőt, meg a csokikát, meg egész nap megy a fb
2014. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
én azt gondolom, hogy hú de jó, végre megjött az esze, és kiszabadult a szülei igénytelenségéből
2014. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbbször ha egy kövér csaj edz a teremben, akkor felidegesít, mert elfoglalja az összes gépet, mindenütt ott van ahol nem kéne.. aztán eltelik egy hónap és abbahagyja..vagy nem hagyja abba de évekig csak egy dagadt semmi marad, szóval zavar engem különösebben
2014. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
kérdező, én nagyon vékony és gyenge srác vagyok, én is nagyon kellemetlenül érzem magam néha. Annyival edzek, amivel mások bemelegítenek :DD a lányok meg fintogornak, ha rámnéznek. Szóval én megértelek :D de majd változtatunk a testünkön szépen lassan! :)
2014. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#24: azt hiszem, a te fajtádat hívják izomagynak.
2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Inkább mint dagadt bálnának.
2014. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Legtöbbször ha egy kövér csaj edz a teremben, akkor felidegesít, mert elfoglalja az összes gépet, mindenütt ott van ahol nem kéne.. aztán eltelik egy hónap és abbahagyja..vagy nem hagyja abba de évekig csak egy dagadt semmi marad, szóval zavar engem különösebben"


Te miről beszélsz 24?! Már bocs, de retardált vagy? Mi az hogy elfoglalja az összes gépet te idióták királya?! Pár kiloval több van mint neked, de attól még ha akarná se tudná elfoglalni az összes gépet, ugyanúgy edz mint az összes többi ember. Azt meg minek írod hogy abbahagyja 1 hónap után? Ez csak előítélet, szóval még ítélkezel is, honnan szalajtottak téged, egyem a szived.

2014. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!