Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fiúként elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fiúként elérni, hogy minél több lánybarátom legyen? Akikkel lehet őszintén beszélgetni dolgokról?

Figyelt kérdés

Nem barátnőre gondolok, csak olyanra, hogy lányok szeretnek velem lenni, vagy szimplán barátok vagyunk (tényleg).

Akikkel meglehet dolgokat beszélni, kávézni, fagyizni menni.


Akikkel lehet dumálni, esetleg nyaralni, szóval fiúként csajbarátokat szerezni, akik megnyílnának előttem, esetleg tanácsomat kérnék stb.


Hogy lehet ezt elérni?

Látni, hogy fiúknál mindig megy velük csajok, de csak barátok.



2014. jún. 11. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedj élőben komunikálj
2014. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, szoktam beszélgetni, de azért bővebben.
2014. jún. 11. 16:14
 3/13 anonim ***** válasza:

1. lépés: Légy buz.i

2. lépés: Zsebeld be az összes puncis barátot!



BTW, nice try.

2014. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fényember ***** válasza:
Normálisnak kell velük lenni...nem úgy viselkedni mintha felakarnád szedni..csak mintha egy fiú haveroddal beszélgetnél..csak kedvesebben :)....de ezzel vigyáznod kell...ha úgy van megbélyegeznek hogy tuti szerelmes vagy a csajba...hiába csak barátként gondolsz rá..sajna ez ilyen :/
2014. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én ponthogy megszűntetni szeretném az ilyeneket

idegesítő amikor egy lányra nyomulok és be akar rakni a "csak barátok" kategóriába

olyan világi nagy barátságra te se számíts egy lánytól, hetero pasi hetero csajjal nem szokott jól kijönni

jóba lehet velük lenni nem azt mondom, de ilyen hatalmas nagy barátságok, hogy egymásnak sírják el minden bajukat elég ritkák

ez a két nem nem azért lett kitalálva, hogy barátkozzanak egymással :D

2014. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fiú barátom. Én mindent elmondhatom neki, mindig

megvéd, és nem egyszer sírtam már a vállán. Simán írunk egymásnak szívecskét, mégsem úgy tekintünk egymásra.

Kinyitja előttem az ajtót, elmegyünk kajálni, udvarias. Én nagyon szeretem őt és őszintén mondom, hogy a legjobb barátom.

2014. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó, és vajon ő is csak barátként tekint rád? semmi vonzalom?
2014. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal nem, hiszen a legjobb barátnőm az exe és neki mindig tetszik valaki. Egyébként nem vagyok az esete :)
2014. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha helyes vagy és nem vagy b*zi akkor szinte eselytelen...fiu-lany baratsagban az egyik fel mindig tobbet erez...en is ebbe a hibaba estem hogy baratsagnak indult es azon kaptam magam h bele szerettem:( a legfontosabb:ne ölelgesd ok nelkul,ne nezz ra UGY, es ne adj hasonli 'jeleket'...
2014. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sok fiúval vagyok jóba, akik helyesek de kétlem, hogy mindegyik többet érezne.
2014. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!