Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek miért rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek miért rossz érzés ha a G-pontját izgatom? 18F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan fél éve vagyunk együtt és heti többször is szeretkezünk.A kapcsolatunkkal minden rendben van.Az a gondom hogyha a G-Pontját izgatom, az rossz érzés neki, mondván hogy pisilnie kell.Utána olvastunk már és olvastuk hogy az orgazmus fellépésének jele lehet ez. Próbáltuk már úgy is hogy előtte elment pisilni de semmi.Ha szeretkezés közben még ez után is pisilnie kell akkor le kell álljunk mert nagyon rossz neki. Egyszerűen nem bírja és utálja ha a G-Pontját izgatom. Miért lehet ez.? Valaki már találkozott ilyennel.?

2014. jún. 13. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kiengedné akkor elélvezne. Erre gondoltatok már?
2014. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
melyik a G pont???
2014. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam!Kiderült h lelkileg volt gond
2014. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

G pontot nagyon nehéz megtalálni, van akinek sosem sikerül

szegény lány, tudja mi az az orgazmus? talán nem ártana egy lánnyal/nővel beszélnie hogy megértse ilyenkor mi zajlik benne

2014. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is olvastam, ha ott izgatják, olyan mintha pisilned kéne a nyomás hatására.
2014. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan. De az pont azt jelenti, hogy jön a csúcs. Olyankor kell ellazulni, elengedni. Nem fog bespisilni hanem akkor jön az orgazmus. Egyszer megtapasztalja így akkor rájön, hogy ez más dolog mint a pisilési inger.
2014. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt ejakulációnak hívják!!! Nem fog be pisilni ez alatt!!!:)))
2014. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!