Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kiheverni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kiheverni ha valaki nagyot csalódik és nem akar új kapcsolatban lenni!?

Figyelt kérdés
Gondolok arra megcsaljak, hazudnak neki és ettől tart az új kapcsolatban nehezen bizik így nem is akar belemenni..ez valtozhat idővel ha a másik lányt mrgismeri jobban és rájön nem tenné ezt vele?
2014. jún. 14. 07:21
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
Elhiszed nekem vén rokának hogy ez (is) csak kifogás..? :)
2014. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem 100%ban kifogás, különben nem lennének nőgyűlölők. :)

Meg attól is függ, mikor történt.

2014. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amikor még az előzőn jár az esze, akkor hiába próbálod megfogni. óvatosabban közelíts, néha jelentkezz.
2014. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tavaly történt hogy vége lett.
2014. jún. 14. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdező, ki lehet heverni, de ez mindenkinek máshogy megy, más tempóban, stb.

ahogy az első is írta, lehet, hogy csak kifogás, mert ha ezt mondja, kevésbé bánt meg vele téged, mintha azt mondja, nem szeretne tőled semmit.

de ha nem is kifogás, azt is el kell fogadni, és nagyon is könnyen elképzelhető, hogy nem akar senkit. ismerek olyan embert aki kb. korombeli volt, amikor volt egy ilyen giganagy csalódása, és a mai napig nincs senkije, mert nem tud megbízni az emberekben, kb. 20 év után sem.

de ezektől a durva esetektől eltekintve, hagyjál neki időt és tartsd tiszteletben. neked jó lenne, ha úgy jönnétek össze, hogy még az exére gondol? ugye hogy nem. akkor tessék megvárni, esetleg addig mellette állni, barátkozni (mert ilyet is lehet ám fiúk, nem csak egyből férfi-nő kapcsolatra menni...), úgy több esélyed van szerintem.

én is hasonló cipőben járok, járhatok mint az illető, ugyanígy relatíve hosszú ideje, de hallani sem akarok másról, új kapcsolatról most egy darabig. szerencsére engem meg szoktak érteni és veszik az adást a próbálkozók. szerintem te is várj türelemmel, ha fontos neked ez az illető és nem csak egy fellángolás, akkor akár fél év múlva is ugyanúgy lehet belőle valami, minthogy msot nem lett... asszem, a nehezén már túl van, ahogy én is, de nem kell lebecsülni, ha komoly dolog ért véget, az igenis időbe telik, mire túlteszi magát rajta az ember.

L20+

2014. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, először fiúnak néztelek... ezt visszavonom, de neked is hasznos talán a tanács :D

remélem, nem haragszol :)

L22+

2014. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!