Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tenyleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tenyleg ennyire rossz lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 eves lany vagyok.

Idaig volt 2 kapcsolatom az elso 2 evig tartott a masodikkal pedig most leszunk 1 eve egyutt...

Sokszor megkaptam mar hogy milyen r.banc vagyok hogy idaig 2 pasim volt... miert? masnak meg 18 eves korara 5-6 akar 10 is es ne is soroljam hany "ment" at rajtuk...

En mindig kiallok magamert hogy igen ketto volt de mind a ketto szerelembol,masnak meg 13-14-15 eves korara rengeteg volt........E miatt tenyleg felelotlen lennek? E miatt kell tenyleg leribizni? Szerintem jobb egy hosszu tavu mint 3 masik 1-2 hetes... Ti mit gondoltok errol?


2014. jún. 15. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ehhez senkinek semmi köze. Nem kell "kiállnod magadért", mert nem tartozol senkinek sem magyarázattal, hogy kivel voltál, hányszor és mennyi ideig. Ha ilyen témát felhoz bárki, annyit felelek, hogy "ez magánügy, és nem veled szándékozom megbeszélni", és témát váltok. Nem vagyok kíváncsi mások véleményére olyan témában, ami nem tartozik rájuk. Felnőtt ember nem mászik bele mások magánszférájába. 18 éves vagy. Ha ki akarsz állni magadért, akkor a magánéleted határaid szabd meg, és tartasd be másokkal!
2014. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz! Nem vagy ribi! Teljesen normális vagy! Nyugi:-)
2014. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy is!! Jézusom! A r*banc pont ennek az ellentéte. Miért lennél r*banc, mert szerelemből jössz össze vaklakivel és nem a pénzéért vagy a farka méretéért...stb. Sz*rd le! Aki ezt mondja nincs tisztában a szó jelentésével!!
2014. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem sem vagyok ribi de hat na.... Nem a penzukert szeretem/szerettem oket......... Pl az elsonek minimal fizuja volt szoval... a jelenleginek sincs tul sok kozep kategoria... Jo oke alairom hogy jo ha van penze de ha nincs akkor szakitok vele vagy hogy?!..

Elsonek: igen senkinek semmi koze hozza,de elegge rosszul esik foleg amikor azok mondjak akik ismernek ( foleg az idosebbek az utcabol..........)

2014. jún. 15. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki annyi emberrel legyen, amennyivel szeretne és lehetősége van(ha éppen nem köti hűségszerződés senkihez).
2014. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!