Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gond, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gond, ha valaki homofób, vagy ilyennel már szóba sem állnak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem állnának szóba vele, az nem lenne nagyon nagy gond?
2014. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PearlDiver ***** válasza:

Ez a kifejezés, hogy homofóbia, nagyon sok mindent jelenthet. Én pl nem szeretem, ha a melegek felvonulnak és különleges jogokat követelnek maguknak, valamint úgy állítják be a homo hajlamot, mint tök természetes dolgot.

Emberként ugyanakkor nem haragszom rájuk, szerintem valaki melegként is élhet boldog életet, csak ésszerű szabályok kellenének.

Viszont van aki valamiért nagyon gyűlöli őket, általában mert önmagát nem tudja elfogadni. Ez a fajta homofóbia szerintem undorító és gyógyítani kéne.

2014. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Inkabb olyan vagyok aki nem fogadja el normálisnak.
2014. jún. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!