Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, hogy viszont szeret-e a fiú?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, még soha nem volt barátom, úgyhogy nem vagyok valami jártas az ilyen témákban. Az illetékes fiú az osztálytársam, ez is még egy negatív tényező. Neki sem volt még barátnője. Teljesen más társaságban van az osztályon belül mint én. Volt egy idő amikor a padtársam volt, akkor még nem tetszett, aztán új ülésrend lett. A fiú egy más lány mellé került, de egyszer csak fogta magát és odaült mellém arra hagyatkozva, hogy jól lehet rólam lesni, pedig nem is szokott lesni rólam és puskát is csak olyan kéthetente egyszer kért. Akkor kezdett el nekem szimpatikus lenni. Aztán valahogy erősödött a dolog: Már mindig jobban odafigyeltem rá, különböző alkalmakkor mindig őt kerestem a társaságban. Amióta nem ül velem szinte nulla a beszélgetés körülöttünk. Hét végén voltunk osztálykiránduláson. Összevesztem a legjobb barátnőmmel és elégé megsértődtem, a könnyeim is eleredtek, amikor jöttünk hazafelé a kis vonattal akkor három széksor távolságra, de szemben ült velünk, de ki volt fordulva a saját társaságához, akik mögötte ültek. Azt figyeltem, hogy többször is odafordult felénk és rám nézett, eléggé úgy tűnt, mintha érdekelné hogy mi bajom, pedig akkor már annyira nem látszott rajtam. Többször is volt már úgy hogy összenéztünk, de amikor nem messziről figyeljük egymást akkor teljesen hülyeségeket mond rám. Angolul káromkodik meg ilyesmi...Nem vagyok egy nyomulós fajta lány szóval nem szoktam direkt a társaságát keresni meg az ízlésünk is teljesen más...Ő az első olyan fiú akit úgy érzem annyira szeretek, hogy bármikor elkezdenék vele járni, mert félek amúgy ilyen dolgoktól általában. Na, hát írni azt tudok sokat :D Remélem majd hasznos válaszokat adtok...

2014. jún. 15. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudod meg, hogy ő is szívesen van Veled, kedves hozzád és nem erőltet semmit.
2014. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj, szerintem tuti, hogy szeret, nálam is így volt, már 5. óta megőrültem érte, és idén kezdtünk el járni. Most vagyok 8.-os. Kezdeményezz te, mert lehet, hogy félénk.
2014. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!