Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is így reagálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így reagálnátok a helyemben, vagy én vagyok a túl hisztis?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel neten beszélgetünk már jó pár hónapja (majdnem fél éve), de még sosem találkoztunk. Elmondása szerint sokat jelentek neki, meg sokszor gondol rám, de akkor mégis miért hanyagol el folyton? Jó, tudom, hogy egyetemista, de a vizsgaidőszakában is lehetett volna legalább pár perce, hogy megkérdezze mivan velem. Nem, kb 2 hétig rám se írt, bezzeg aztán az én hibám volt, mert kiakadtam és hülyeségeket vágtam a fejéhez, amire az volt a reakciója, hogy hogy akarhatom, hogy ezekre válaszoljon.

A vizsgái előtt megígérte, hogy tudunk majd találkozni. Felajánlottam, hogy elmegyek én az ő városába, mert én faluban lakom, itt semmi sincs. Pár nappal előtte megbeszéltük, de az igaz, hogy pontosan időt és helyet még nem. Aztán nem is jelentkezett, hiába ígérte meg nekem. Akkor "került elő", mikor már vége lett a vizsgáinak. Számon kértem, hogy ezt mégis hogyan képzelte, hogy én beleélem magam, erre ráfogta, hogy elfoglalt volt az egyetem miatt. Jó, nem könnyű szakra jár, de akkor miért nem azt mondta, hogy tanulnia kell..

Aztán kibékültünk, beszélgettünk pár napig. Megbeszéltük, hogy majd a jövőhéten végre találkozunk. Én mondtam, hogy rendben, bár nem tudom, hogy lehettem ennyire hülye, hogy megint hiszek neki. Igaz, előzőleg sem mentem el, csak beleéltem magam a találkába, ezért esett rosszul. Pár napja már megint alig beszélt velem pár szót. Én ma kiakadtam, hogy mégis hogy nincs már megint ideje rám, mikor szünete van, azt is azzal tölti, hogy azt a hülye focit nézi. Ő elviccelte ezt, majd próbált normálisan beszélni velem, mintha semmi sem történt volna, de én csak mondtam neki, hogy nem tudok már benne megbízni, mert túl sokszor hazudott nekem, meg a szöveget arról, hogy hogyan viselkedik egy fiú, ha fontos neki a lány, és én nem vagyok az neki. Pár mondatomra még válaszolt, majd mikor azt írtam, hogy ő mindig elmenekül, mikor próbálom vele éreztetni, hogy mennyire rossz érzés, ha elfelejt napokra, azóta nem válaszolt semmit.

Tudom, hogy nem kényszeríthetem, hogy egész nap irkáljon nekem, ez nekem is sok lenne, de miért olyan nagy kérés, hogy egy nap hagy beszélgessek vele, legalább csak egy kicsit? Én voltam a hisztis, és nem kellett volna ezeket a fejéhez vágni, vagy jogos volt? Nagyon hiányzik, hogy beszéljek vele, de tudom, ha nem mondom el neki, hogy mi bánt, akkor fel se tűnik neki, és azt fogja hinni, hogy mindig mindent elnézek. Így meg azt gondolja, hogy csak egy hisztis p*csa vagyok. Hogyan tudnék változtatni magamon? Amikor nem beszélek vele, mindig totális hülyeségek jutnak az eszembe, hogy pl nem is jelentek neki semmit, hiába mondja többször, meg miért beszél még velem több mint fél éve, miután már annyiszor hisztiztem neki? Emiatt jut eszembe az a sok marhaság, amivel megbántom szegényt, pedig nem is akarom, csak nagyon hiányzik. :(

18/l


2014. jún. 15. 16:38
1 2 3
 1/21 Költőnő? ***** válasza:
nem tom ,oké van h el van havazva az ember, de fél év alatt sztem az ember tud arra keríteni időt, ami tényleg fontos neki.
2014. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát igaz, de mindkettőnk miatt is van, hogy még nem találkoztunk, de írtam, hogy elvileg a jövő héten lenne időnk. A kérdés, hogy bízhatok-e benne, és ha elmegyek, akkor tényleg ott lesz-e, vagy csak hazudna megint? és amiket ma vágtam a fejéhez, azokért nekem kéne bocsánatot kérnem? már nagyon bánom, amit mondtam
2014. jún. 15. 16:48
 3/21 Költőnő? ***** válasza:
nézd a bizalom az olyan, h eleve törékeny és azt építeni kell. El se kezdődtek még köztetek a dolgok igazándiból de MÁR nem bízol benne. Plusz ha jól értem ez távkapcsolat lenne, ha össze is jön; később fogsz így tudni bízni benne?!
2014. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
egyszerű a dolog, mondd meg neki h akarsz vele talalkozni es mondja meg h hol és mikor!!!
2014. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ilyen, mert még nem is találkoztatok soha de te már házisárkányként viselkedsz. Nem csoda, hogy elmenekül. Ha jól értem nincs köztetek semmi, így nincs jogod számonkérni.
2014. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
amit mondtam neki, hogy nem bízom benne, az csak hülyeség volt, nem gondoltam komolyan. volt már pár dolog, ami "bebizonyította", hogy hihetek neki, hogy igazat mond. csak ez idegesít a legjobban, mikor szembesítek vele dolgokat, akkor nem reagál rájuk semmit, csak hagy őrlődni.. igaz, hogy néha eltúlzom, de akkor is, hogy lehet az, hogy szerinte ez a megoldás, ha nem beszéljük meg
2014. jún. 15. 16:57
 7/21 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod vele megbeszélni mert túl gyorsan haladsz. Senki sem szereti ha úgy viselkednek vele, mintha 20 éves házasok lennének, mikor még nem is találkoztak.
2014. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Költőnő? ***** válasza:
volt ilyen emberem, engem nagyon idegesített, mert élőben is így állt egy-egy kényesebb felvetéshez.
2014. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 WheneverYouWant ***** válasza:

Drága szívem. Ezek alapján azt kell mondjam hogy neked sokkal többet jelent ő mint fordítva... Fel se fogom hogy mire jó ez hogy csak beszélgettek a neten... Az oké hogy te szerettél volna találkozni de ha ő ennyire egyértelműen nem akkor megintcsak nem értem hogy minek van ez a kérdés.

Cseréld le:) Ha tetszel akkor én találkozok veled és nem kell rá hónqpokat várni...

2014. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
akkor most ezek szerint nekem kell bocsánatot kérnem tőle? vagy hagyjam addig, amíg magától nem ír, hátha elgondolkodik azokon, amiket írtam neki?
2014. jún. 15. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!