Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt-e már valaki a buvohely.c...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt-e már valaki a buvohely.com oldal által kiadott apartmanok valamelyikében?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a házak tiszták-e, nem-e fognak lehúzni hülye indokokkal, illetve, hogy nem-e támadnak be és adnak el minket külföldre vagy veszik el a vesénket? Jobb félni, mint megijedni :)


Ez az az oldal: [link]



2014. jún. 15. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Erről véleményekre én is kíváncsi lennék.
2014. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szásával ott bújtunk meg, amikor a német hadsereg ki akart törni a városból.
2014. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szellemes :) De nem lettem okosabb tőle :S
2014. jún. 15. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez nagyon drága:D Félóra vonattávon belül negyed ennyiért találsz.
2014. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most sajna csak ennyi fér bele az időnkbe, nem vonatozgathatunk, de még mindig nem tudok többet a kérdésemet illetően, habár megtudhattam, hogy drága és, hogy a német sereg ellen tök jó:) Megérte felkelni :D
2014. jún. 15. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy rejtett kamerák vannak a helyiségben, akkor hajrá. De ne aggódj, nem hazai oldalnak készül.
2014. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak tán nem :D
2014. jún. 15. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:

csak vicceltem, haha


legalábbis remélem

2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jelentem, ott voltunk, nagyon jó hely, tiszta, igényes, tuti kamerák nélkül, és a vesém se vették el :D

Így az első kommentelő kérdésére válaszolok is :)

2014. jún. 17. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Már sokszor voltam náluk. Általában tiszták, jók a lakások, de volt 1-2 eset, amikor nem voltunk mindennel megelégedve. De általánosságban jók a tapasztalatok.Elég sok helyen van lakásuk BP-en.
2016. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!