Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a strandon miféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a strandon miféle fürdőruhát vesztek fel? Bikinit, trikinit, tangát?

Figyelt kérdés
ja és az "öltözködésetek" függ attól hogy ismerkedni akartok, vagy csak lazulni? (szvsz a tangás csajok az alakjukkal akarnak hencegni, valamint pasit fogni :D)

2014. jún. 15. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig bikinit hordok, nem szeretem a tangát mint bikini alsót, bár hordhatnám nyugodtan mert az alakom megengedi, de nem azért megyek hogy minden férfi tekintete a popsimon pihenjen, szeretek nyugodtan napozni, fürödni....így se úszom meg ismerkedés nélkül :)
2014. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, igen, akinek jó alakja van ahhoz nem kell tanga se hogy leszólítsák... :)
2014. jún. 15. 18:08
 3/12 Ramcsiii ***** válasza:
Tangát strandra?Szerintem az kihivó de nagyon..Inkább a bikini,mert szép az alakom. Viszont ha ruhában vagyok,akkor vagy valami kis mini ruha,virágmintás mondjuk,napszemüveg..De inkább cuki shortban és ujjatlan felsöben,vagy bikinifelsöben vagyok :)
2014. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-dik: vigyázz meg ne egyenek a sok cukiság miatt :D
2014. jún. 15. 18:09
 5/12 Ramcsiii ***** válasza:
Hát..talán megélem a holnapot..de most komolyan,ha valakinek tetszeni fogok,az ugyis odajön..akkor meg minek kihivóan mutogatni magam?! :)
2014. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert akkor még többen odamennek :DD
2014. jún. 15. 23:21
 7/12 anonim ***** válasza:
bikinit
2014. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ramcsiii ***** válasza:
Ja,azért jönnek aztán csak oda mert azt akarnak..érted :)
2014. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tangás bikinit szoktam.

Egyszerűen ez a kényelmes.

2014. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kovács Márta13: ne csodálkozz ha ezek után felveszem veled a kapcsolatot :DD
2014. jún. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!