Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eseményutáni tablettához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eseményutáni tablettához kell nagykorú?

Figyelt kérdés
Nekem nem kell,csupán csak kíváncsiságból kérdezem.Kiadják mondjuk egy 15 évesnek?

2014. jún. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy értem, kiadják 15 évesnek is. A fogamzásgátló szerekhez nem kell, hogy 18 éves legyél, csak a segédeszközökhöz. Ezért vehetsz mondjuk óvszert 1 évesen, de síkosítót nem.:)
2014. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem ki adta a nőgyogyasz 15 évesen...szülő nélkül..hidd el inkább, mint az abortusz :)
2014. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én egy 16 éves lány vagyok és nemrég kezdtem el nemi életet élni.Eddig 2 alkalommal szeretkeztem a barátommal,természetesen védekeztünk óvszerrel,nem is volt vele gond,le is ellenőriztük.Csak ő nem az én városomban lakik,hanem csak itt tanul,de nyáron Ugye nincs kolégiumban.Biztos,hogy lesz olyan,hogy Nála leszek (130 km-re lakik tőlem),és most elgondolkodtam,hogy mi lenne akkor,ha kiszakadna az óvszer,és mondjuk nem lenne olyan nagykorú,aki eljönne velünk,persze remélem,hogy nem ilyen ,hogy kiszakad az óvszer.A korom miatt meg ha lehet ne szóljatok le 2 éve vagyunk együtt a barátommal és sokat pettingeltünk mielött lefeküdtünk,tehát ismerjük egymás testét,tudjuk,hogy mi a jó a másiknak.A bizalom is nagyon nagy köztünk,mindent megbeszélünk gátlások nélkül.És késznek éreztem magam rá,csak úgy jött egy érzés,hogy "na most itt az alakom" nem is gondolkodtam,elengedtem magam és hihetetlenül nagy élmény maradt Számomra az első szex.:)

2014. jún. 15. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!