Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakemberhez kellene fordulnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakemberhez kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Utálom magam, utálom ahogy kinézek pedig konditerembe is járok, nem vesznek észre egyszerűen. Egy normális kapcsolatom sem volt, amikor legutóbb meg tényleg már kezdtem felengedni megaláztak és otthagytak.

És nem tudom hogy álljak neki az egész életnek, párt szeretnék de egyszerűen hogyan?


2014. jún. 15. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Aye, kérj időpontot pszichológushoz.
2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erre a legjobb megoldás, ha szerzel egy kis önbizalmat. ha gondolod írj privit és leírom, hogy hogyan csináltam én!
2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, tudom hogy zagyvaság az egész amit leírtam, szégyen is, bocsánat...
2014. jún. 15. 21:39
 5/8 anonim válasza:

Figyelj. Nyugodj meg első sorban. Nem szégyen. Próbálj olyan sportot űzni, ami többszemélyes, vagy lovagolj. A lovak jó hatással vannak az emberre, önbizalmat adnak. :)

Vagy ha emberek közelébe vagy, megtetszhetsz valakinek ;)

2014. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
F/L?
2014. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, fordulj szakemberhez, én azt mondom. Szerintem az első lépés amit még kell tenned, hogy megszereted, megbecsülöd magad!
2014. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

fiú vagyok.

Az az érdekes, hogy folyton azt hallom "de rendes aranyos kedves helyes srác/gyerek vagy".

Aha aztán mire megyek én ezzel, kiteszem a lelkem, próbálom odatenni magam, éreztetem a szeretetemet. És elvileg annyira rosszul nem is nézek ki, nem értek semmit teljesen össze vagyok zavarodva és kb reggelente nincs kedvem felkelni sem, motiválatlanná váltam.

2014. jún. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!