Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek ilyen születésnapi ajándéknak egy sráctól, ha (még? ) nem jártok?

Figyelt kérdés
Érdekes viszonyban vagyunk egy lánnyal, olyan nagyon nem ismerjük még egymást, de kérdezgetett magamról, meg úgy érzem, bejövök neki, gyakorlatilag ő kezdeményezte a testi érintkezést is, megölelt, megsimogatott, többször is úgy hozzám simult, hogy kb. éreztem a melleit a mellkasomon, én is szoktam őt simogatni, volt, hogy megfogtam a kezét stb., meg dicsérgetett is engem, a bókokra is jól reagált. És most lesz a szülinapja, ezért gondoltam, adok neki egy kis apróságot. Valami édességet talán, bonbont, vagy valami ilyesmit. Aztán amikor odaadnám, megpuszilnám, megsimogatnám az arcát, a haját, és talán meg is csókolnám. Lányok, ti hogyan reagálnátok erre, örülnétek? Nagyon kívánom is őt, de még sose volt senkim, és nem tudom, mit gondoljak, meg hogy mit is kellene tennem ilyen esetben, kicsit félek is az egész helyzettől. Előre is köszönöm a segítséget, véleményeket.

2014. jún. 15. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?

amúgy szerintem nem rossz! :)

2014. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen ajándéknak nem örülnék, a pasimtól se fogadok el semmit. Más normális lány gondolom örülne neki.
2014. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy rózsát, ne édességet és azzal elárulsz mindent!
2014. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Perfekt ! Barátnőd is örülni fog ..csók jó ötlet :-D
2014. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én örülnék! hajrá!
2014. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#1: 20 fölött vagyunk, csak még sose voltam ilyen helyzetben, és azt se tudom, hogy mit várjak el a lánytól, hogy ő is többet akar-e.
2014. jún. 15. 22:33
 7/7 A kérdező kommentje:
#4-5: Szóval úgy gondoljátok, hogy a leírtak alapján tetszhetek neki, és van nála esélyem?
2014. jún. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!